Firemní akce a školení

Prvotřídní servis a zázemí pro vaše akce

Konferenční hotel Luna je oblíbeným místem pro konání firemních akcí, školení, seminářů a dalších akcí. Jednou z jeho mnoha výhod je výborná dostupnost téměř v přesném geografickém středu ČR – z Prahy trvá cesta méně než hodinu, z Brna pod 75 minut. Je tak skvělou lokalitou nejen pro firmy s více pobočkami v ČR.

200+
lůžek
11
konferenčních sálů a salonků
65 000
m2 rozsáhlý areál
na 2975
realizovaných akcí

Náš region patří k těm málo zasaženým koronavirem. A sami děláme mnoho opatření pro Vaši bezpečnost – více na Firemní akce a koronavirus. Opusťte velká města a přijeďte do přírody.

Využijte odkazy vpravo pro získání detailní představy o možnostech hotelu Luna pro úspěšný průběh právě toho Vašeho firemního školení, teambuildingu či jiné firemní akce.


Nezávazně poptejte firemní akci


Co nabízíme pro Vaši firemní akci či teambuilding?

Kongresový hotel Vysočina - pohled přes rybník na hotel LUNA

Konferenční hotel na Vysočině

Hotel Luna v krásné lokalitě u Ledče nad Sázavou, a přitom nedaleko dálnice D1, je svými dispozicemi ideální pro pořádání firemních akcí jako jsou semináře, teambuilding, podnikové školení, kongresy apod. Zajišťujeme ubytování i pro akce nad 200 osob. Prohlédněte si informace o ubytování.

Konferenční sály

Konferenční hotel Luna je proto vybaven samostatným konferenčním centrem Vysočina, které se skládá z jedenácti samostatných konferenčních prostor. Hlavní konferenční sál je až pro cca 200 osob dle uspořádání.

Kromě toho lze u nás výhodně využít i vybrané venkovní prostory (i pod střechou) pro pořádání firemních akcí, což je v dnešní době s koronavirem mnohem důležitější, než kdy dříve.

Jeden z dvanácti sálů Konferenčního centra Vysočina
Hotel na Vysočině - firemní akce levně

Cenově zajímavé služby

Konferenční hotel Luna nabízí své služby za zajímavých podmínek. Díky tomu, že disponuje širokým vybavením a možnostmi relaxu zábavy, které byste jinde pronajímat, můžete v mnohých položkách akci uspořádat výhodněji než jinde.

Pro získání základní přestavy se seznamte s naším ceníkem firemních akcí.


Zkušenosti a reference

Konferenční hotel Luna se zaměřuje zejména na firemní akce, kterých jsme již realizovali již na tři tisíce a každý rok mnoho set přibývá. Mnoho z našich hostů již důvěrně známe, protože se k nám se svými akcemi pravidelně vrací. A za to jim děkujeme.
Máme tedy s realizací firemních akcí řadu zkušeností. I přesto si uvědomujeme, že potřeby každé skupiny jsou trochu odlišné. Pokusíme se udělat maximum i pro tu Vaši akci.

Firemní akce na Vysočině v hotelu LUNA

Nezávazně poptejte firemní akci

Fotogalerie