Konferenční centrum na Vysočině

Ideální místo pro Vaše konference, kongresy, semináře, školení

Hledáte místo pro uspořádání konference, kongresu, semináře nebo školení? Konferenční centrum Hotelu Luna na Vysočině je díky skvělé dostupnosti z Prahy i z Brna ideálním místem. Cesta z Prahy vám zabere pouhých 60 minut. Z Brna 75 minut. Součástí hotelu je i vyhlášené wellness centrum, tenisové kurty, discgolf a další aktivity, venku i uvnitř hotelu. Uspořádali jsme již přes tři tisíce konferencí a firmy se k nám vrací každý rok.

Celková plocha kongresového centra je více než 600 m2. Zahrnuje hlavní kongresový sál pro cca 200 osob, při zmenšené variantě pro cca 150 osob a až 10 dalších konferenčních prostor. Konferenční místnosti jsou klimatizované a vybavené rychlým internetem. K dispozici jsou stropní dataprojektory s elektrickými plátny na zdi.

11
konferenčních prostor
200
míst v hlavním sále
600
m2 konferenční plochy
4
venkovní kryté prostory

Díky této variabilitě zde lze uspořádat konference i malé kongresy, téměř jakékoliv školení, semináře, teambuildingy, prezentace, výstavy či jiné firemní akce a oslavy. Hotel Luna dále nabízí vystavení automobilu v konferenčních prostorách hotelu. Konferenční centrum má samostatný vstup, což je ideální zejména pro jednodenní akce.

Přehled kongresových místností

Kongresové místnostiKapacita konferenčních prostor podle uspořádání*
Konferenční outdooryi přes 300cca 150cca 150cca 150
Konferenční hala Vysočina1501006053 (97)
Kongresový sál Vysočina220160
Multifunkční hala Sázava105754639 (69)
Konferenční sál Jihlava67383427 (45)
Salonek restaurace502622
Konferenční místnost Havlíčkův Brod54313023
Školící místnost Třebíč241418
Konferenční prostor Posázaví105754639 (69)
Jednací salonek Velké Meziříčí221418
Jednací salonek Žďár nad Sázavou868
Jednací salonek Wellness868
Jednací salonek Humpolec231418
Jednací salonek Pelhřimov231418
Foyer konferenčního centra Vysočina

Pro více informací o jednotlivých konferenčních místnostech včetně obrázků a možností uspořádání židlí klikněte na název příslušné místnosti.

* Kapacity konferenčních místností jsou uvedeny jako maximální. Pro zvýšené pohodlí účastníků doporučujeme je nevyužívat v plném rozsahu. Kromě většího prostoru pro jednotlivé účastníky je pak případně možné zde umístit i stoly pro samoobslužný odběr nápojů v průběhu akce či coffeebreakové stolky.

Rychlý internet a moderní technika

Konferenční místnosti jsou klimatizované a standardně vybavené WiFi bezdrátovým (2,4 i 5 GHz pro větší stabilitu a rychlost) internetem zdarma i pevnými ethernetovými zásuvkami.

Kromě základní volně přístupné wifi sítě máme i prémiovou síť. Přednášející získává tak garantovanou kvalitu připojení, která není ovlivněna klidně stovkami dalších zařízení.

Internetové připojení je zajištěno profesionální bezdrátovou v licencovaném pásmu s garantovanou dostupností. Základní rychlost 100/100 Mbit/s tohoto neagregovaného symetrického připojení může být v případě potřeby navýšena. Bezdrátové připojení je zálohované kabelovou technologií. Internet je tak zajištěn i při výpadku hlavního připojení, což se loni stalo jednou na cca 1 hodinu.

Většina konferenčních sálů je standardně vybavena stropními dataprojektory s elektrickými plátny na zdi. Možnost využití další audiovizuální techniky je samozřejmostí. Podle potřeb Vaší akce můžeme sjednaný konferenční prostor vybavit:

  • flipchartem
  • dataprojektorem
  • promítacím plátnem
  • ozvučením s různými mikrofony (bezdrátový, náhlavní souprava)
  • prezentérem s laserovým ukazovátkem
  • přehrávačem DVD, Blueray
  • dalšími pomůckami

Ačkoliv všechny naše konferenční místnosti jsou osvětleny denním světlem, v létě bývá oblíbenou alternativou ke klasickým uzavřeným konferenčním prostorám využití okolí hotelu – ať již na speciální zastřešené terase či na terase restaurace, nebo případně přímo pod širým nebem na trávě. Průběh a dynamika školení se pak samozřejmě mírně odlišuje, což se právě s výhodou používá v rámci tzv. neardoorových aktivit.

Ověřte si, zda Vámi preferovaný termín je stále volný. Kontaktujte nás pro zpracování nezávazné nabídky pro Vaši akci.

Fotogalerie