Konferenční centrum Vysočina

Ideální místo pro Vaše konference, kongresy, semináře, školení

Součástí konferenčního hotelu Luna je kongresové centrum Vysočina. Jeho jméno vychází z polohy našeho hotelu na Vysočině, jejíž významná města v okolí pojmenovala jednotlivé sály. Celková plocha kongresového centra je více než 600 m2 a je variabilní. Zahrnuje hlavní kongresový sál pro cca 200 osob, při zmenšené variantě pro cca 150 osob a až 10 dalších konferenčních prostor.

Díky této variabilitě zde lze uspořádat konference i malé kongresy, téměř jakékoliv školení, semináře, teambuildingy, prezentace, výstavy či jiné firemní akce a oslavy. Hotel Luna dále nabízí jedinečnou možnost vystavení až dvou automobilů v konferenčních prostorách hotelu.

Přehled kongresových místností

Kongresové místnostiKapacita konferenčních prostor podle uspořádání*
Kongresový sál Vysočina220160
Konferenční hala Vysočina1501331006053 (97)
Multifunkční hala Sázava10590754639 (69)
Konferenční sál Jihlava6761383427 (45)
Salonek restaurace50382622
Konferenční místnost Havlíčkův Brod54313023
Školící místnost Třebíč241418
Konferenční prostor Posázaví10590754639 (69)
Jednací salonek Velké Meziříčí221418
Jednací salonek Žďár nad Sázavou868
Jednací salonek Humpolec231418
Jednací salonek Pelhřimov231418
Foyer konferenčního centra Vysočina

Pro více informací o jednotlivých konferenčních místnostech včetně obrázků a možností uspořádání židlí klikněte na název příslušné místnosti.

* Kapacity konferenčních místností jsou uvedeny jako maximální. Pro zvýšené pohodlí účastníků doporučujeme je nevyužívat v plném rozsahu. Kromě většího prostoru pro jednotlivé účastníky je pak případně možné zde umístit i stoly pro samoobslužný odběr nápojů v průběhu akce či coffeebreakové stolky.

Rychlý internet a moderní technika

Konferenční místnosti jsou klimatizované a standardně vybavené WiFi bezdrátovým (2,4 i 5 GHz pro větší stabilitu a rychlost) internetem zdarma i pevnými ethernetovými zásuvkami.

Kromě základní volně přístupné wifi sítě máme i prémiovou síť. Dokážeme tak zajistit garantovanou kvalitu připojení pro přednášející, kteří ho opravdu potřebují v plné rychlosti.

Pro znalce uvádíme rychlost našeho internetu na obrázku. Bezdrátové připojení je zálohované kabelovou technologií, aby byl zajištěn přístup k internetu v i případě výpadku.

Speedtest internetového připojení v Hotelu Luna.

Většina konferenčních sálů je standardně vybavena stropními dataprojektory s elektrickými plátny na zdi. Možnost využití další audiovizuální techniky je samozřejmostí. Podle potřeb Vaší akce můžeme sjednaný konferenční prostor vybavit:

  • flipchartem
  • dataprojektorem
  • promítacím plátnem
  • ozvučením s různými mikrofony (drátový, bezdrátový, náhlavní souprava)
  • prezentérem s laserovým ukazovátkem
  • přehrávačem DVD, Blueray
  • dalšími pomůckami

Ačkoliv všechny naše konferenční místnosti jsou osvětleny denním světlem, v létě bývá oblíbenou alternativou ke klasickým uzavřeným konferenčním prostorám využití okolí hotelu – ať již na speciální zastřešené terase či na terase restaurace, nebo případně přímo pod širým nebem na trávě. Průběh a dynamika školení se pak samozřejmě mírně odlišuje, což se právě s výhodou používá v rámci tzv. neardoorových aktivit.

Ověřte si, zda Vámi preferovaný termín je stále volný. Kontaktujte nás pro zpracování nezávazné nabídky pro Vaši akci.

Fotogalerie