Ubytování pro firemní akce

Domů » Aktivity pro firemní akce » Ubytování pro firemní akce

Pohodlné ubytování i pro akce přes 200 osob

Konferenční hotel Luna je největším hotelem na pomezí Posázaví a Vysočiny. Máme pohodlné a samostatné postele – u nás se Vám nestane, aby se dva účastníci akce museli „tulit“ na malé manželské posteli. Pokoje poskytují příjemné pohodlí a krásný výhled na rybník či les, který si na většině pokojů můžete vychutnat i z vlastního balkonu. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu, část dokonce s odděleným WC. Koupelny jsou vybaveny fény.

Složení pokojů:

58xdvoulůžkové pokoje (z toho 27 s možností jedné přistýlky)
2xprostorné dvoulůžkové pokoje se sedací soupravou (možno využít jako dvojpřistýlku)
2xapartmá (dva dvoulůžkové pokoje se společným sociálním zařízením)
3xrodinné čtyřlůžkové pokoje
2xrodinné pětilůžkové pokoje
10xčtyřlůžkové chatky se společným sociálním zařízením

Další hosty můžeme ubytovat ve spolupracujícím hotelu v dochozí vzdálenosti či v našich chatkách, které blíže představujeme níže. Přímo tedy můžeme nabídnout až 215 lůžek a více na sousedním hotelu.

Jednolůžka umožňujeme na dvoulůžkových pokojích. Nabízíme je ve dvou variantách, buď jako garantovaná s vyšší cenou či negarantovaná závislá podle aktuální obsazenosti, kde je jen dílčí příplatek a to jen v případě, kdy je jednolůžko realizováno. Tato druhá volba je mezi organizátory firemních akcí oblíbená.

V celém areálu je základní internet přes Wifi zdarma (v pokojích a konferenčních prostorech je možné i pevné připojení přes kabel). Bezproblémové parkování díky velkému počtu parkovacích míst je k dispozici zdarma.

Po seznámení se s našimi cenami raději hned Vaši akci nezávazně poptejte, aby Vámi preferovaný termín neobsadil někdo jiný.

Chatky u vody

Pro ubytování během přírodněji pojatých teambuildingů nebo třeba jako finančně úspornou variantu je ideálních našich deset čtyřlůžkových chatek v romantickém zákoutí mezi lesem a rybníkem cca 100 m od hotelu.

V každé chatce se nachází dvě stabilní palandy z masivního dřeva s plnohodnotnou matrací (90×200 cm) pro pohodlný spánek. Chatky jsou vybaveny přímotopem pro případ chladnější noci. Sociální zařízení je společné. I chatky mají pokrytí Wi-Fi. Zaparkovat je možné hned u chatek. Na stránkách chatek u vody naleznete jejich detailní představení.

Neváhejte s odesláním nezávazné poptávky na Vaši akci. Některé termíny se plní velice rychle.

Nezávazně poptejte firemní akce