Informace o zpracování osobních údajů na těchto internetových stránkách www.hotelluna.cz.

Kdo jsme

Provozovatelem webové adresy www.hotelluna.cz je UNI, Hotel Luna, s.r.o., se sídlem Slezská 2127/13, 120 00 Praha 2, IČ: 27175146, zapsaná v OR u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 102021. Zároveň provozujeme:

Konferenční hotel Luna, Kouty 77, 584 01 Ledeč nad Sázaovu

Jaké shromažďujeme osobní údaje a proč je shromažďujeme

Kontaktní formuláře

Pro komunikace mezi uživateli a provozovatelem je možné využít kontaktní formulář. Ten neukládá takto vložená data do databáze, Vaše zpráva k nám dorazí jako standardní e-mail.

Cookies a analytika

Používáme službu Google Analytics, která monitoruje návštěvy stránek a ukládá tato anonymní data, na jejich základě nelze určit konkrétní osobu. Na ukládání těchto cookies jste upozorněni při prvé návštěvě našeho webu.

Newsletter

Vyplněním Vaší e-mailové adresy ve formuláři pro přihlášení k odběru newsletteru (patička stránky) vyjadřujete souhlas s uložením Vaší e-mailové adresy do databáze odběratelů newsletteru. O její vymazání z této databáze (a zároveň zrušení odběru newsletteru) můžete požádat:

  • kliknutím na odkaz v zápatí našeho newsletteru
  • kontaktováním správce webu (viz níže)
S kým sdílíme vaše údaje

Informace získané aktivitami návštěvníků webu jsou zpracovávány a sdíleny s těmito subjekty:

  • poskytovatelem služby Google Analytics, provozované společností Google Inc., sídlem 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, USA
Jak dlouho uchováváme vaše údaje

Vaše e-mailová adresa je v databázi odběratelů newsletteru uchovávána na dobu neurčitou.

Jaké máte práva?

Můžete také požádat o odstranění veškerých osobních údajů, které o vás uchováváme. Tato možnost nezahrnuje údaje, které jsme povinni uchovávat z administrativních, právních nebo bezpečnostních důvodů.

Kontaktní údaje

Své dotazy, připomínky, náměty a požadavky na uplatnění práv prosím směrujte:

  • dopisem na UNI, Hotel Luna, s.r.o., se sídlem Slezská 2127/13, 120 00 Praha 2
  • emailem na hotelluna@hotelluna.cz
Dodatečné informace

Jak chráníme vaše osobní údaje

Web používá zabezpečený protokol https se šifrováním pomocí SSL certifikátu. Administrační část našeho webu je chráněna víceúrovňovým zaheslováním.