Outdoorové konference

Domů » Firemní akce » Konferenční prostory » Outdoorové konference

Outdoorová konference? Proč ne? V době koronavirové epidemie nás přiměla k novým řešením a některé z nich jsou více než skvělé. I školení a konference či třeba jejich členění do workshopů je možné pojmout outdoorově. Venkovní konference v krásné přírodě na Vysočině ideální varianta. Školení, meetingy a firemní akce nemusíte pojímat jen tradičně. Naše outdoorové konference vám umožní neuzavírat se jen do jednacích sálů, ale užívat si i přírodu v okolí hotelu.

V rozsáhlém areálu Konferenčního hotelu LUNA je mnoho možností, kde a jak outdoorovou konferenci uspořádat. Není problém třeba pro 300 osob. Ideální je více interaktivní průběh akce, protože prvků odvádějících pozornost je venku samozřejmě více. Ale právě rodinka kačenek plavajících po rybníku, vyskakující ryby a další zpestření, dokáží tyto akce odlišit a udělat nezapomenutelnou.

Samozřejmě je nutné více sledovat počasí. Pro případ možných přeháněk či naopak příliš intenzivního slunce nabízíme hned čtyři zastřešené venkovní prostory pro 20 až cca 100 osob. Samozřejmě je možné zajistit i venkovní stan libovolné velikosti. Pro případ opravdu špatného počasí nabízí hotel řadu alternativ v tradičních vnitřních konferenčních prostorách.

Vybavení konferenčních outdoorů

  • na většinu míst v areálu lze zajistit za příznivého počasí přivedení elektřiny, čímž se otevírá plný rozsah možného využití konferenční techniky,
  • promítání dataprojektorem na plátno (v některých místech lze jen za úplného bezvětří),
  • mobilní ozvučení s přenosným mikrofonem nebo megafon,
  • Wi-Fi připojení k internetu.

Nezávazná poptávka firemní akce zdarma