Akční balíčky pro firemní akce


Last minute zdarma konferenční prostory mezi Prahou a Brnem

Pořádáte setkání v následujících sedmi dnech? Ať už se akce svolává na poslední chvíli, nebo máte problém s dříve domluvenou lokalitou, neváhejte nás kontaktovat. Díky velkému množství sálů a salonků je velká pravděpodobnost, že Vám budeme schopni vyjít vstříc.

Abychom Vás zbavili stresu, nabídneme Vám při využití našich dalších služeb (nejméně stravování) pronájem konferenčních prostor zdarma včetně Wifi pro účastníky a parkování. Věříme, že když vyzkoušíte naše služby, příště už budete akci u nás rezervovat s dostatečným předstihem a v klidu:-).

Nezapomeňte ve své poptávce uplatnit tuto last minute nabídku konferenčních prostor na Vysočině zdarma uvedením kódu #LASTMINUTEKONF#.


Firemní akce s ubytováním na Vysočině levně

Máte omezený rozpočet a potřebujete uspořádat firemní akci za mimořádně výhodných podmínek? Získejte slevu 75 % na pronájem konferenčních prostor a ještě 25 % na ubytování. Uspořádejte svou dvoudenní akci z neděle do pondělí – podobně jako při noci z pátku na sobotu jde o kombinaci jednoho volného a jednoho pracovního dne. I přes postupně rostoucí zájem není tato kombinace ještě tolik vytížená.

Nezapomeňte ve své poptávce uplatnit tuto mimořádnou slevu na firemní akce s ubytováním na noc z neděle na pondělí uvedením kódu #SLEVANEDELE#.