Firemní akce a školení

Prvotřídní servis a zázemí pro vaše akce

Konferenční hotel Luna je oblíbeným místem pro konání firemních akcí, školení, seminářů a dalších akcí. Jednou z jeho mnoha výhod je výborná dostupnost téměř v přesném geografickém středu ČR – z Prahy trvá cesta méně než hodinu, z Brna pod 75 minut. Je tak skvělou lokalitou pro všechny firmy s pobočkami po celé ČR – nehrozí zbytečné averze proti případnému centrismu podle sídla firmy, které mohou narušovat bezproblémový průběh akce.

200
a více lůžek
200
míst v hlavním sále
12
konferenčních prostor
2850
firemních akcí

Využijte odkazy vpravo pro získání detailní představy o možnostech hotelu Luna pro úspěšný průběh právě toho Vašeho firemního školení, teambuildingu či jiné firemní akce.

Nezávazně poptejte firemní akce


Co nabízíme pro Vaši firemní akci či teambuilding?

Zajímá Vás, čím se odlišujeme?

Konferenční hotel na Vysočině

Hotel Luna v krásné lokalitě u Ledče nad Sázavou, a přitom nedaleko dálnice D1, je svými dispozicemi ideální pro pořádání firemních akcí jako jsou semináře, teambuilding, podnikové školení, kongresy apod. Jeho kapacita 67 pokojů s více než 170 lůžky včetně přistýlek a 10 chatiček se 40 lůžky. Máme pohodlné a samostatné postele – u nás se Vám nestane, aby se dva účastníci museli „tulit“ na malé manželské posteli. Prohlédněte si informace o ubytování.

Konferenční sály

Doporučujeme vyhnout se hotelům, které nemají konferenční prostory oddělené od restauračních a nabízí tak uspořádání firemních akcí ve své hotelové restauraci. Jak nám naši klienti s takovouto zkušeností potvrzují, není to dobré – zejména v době příprav coffeebreaků či oběda se z přilehlé kuchyně ozývají zvuky, linou vůně či se dokonce postupně prostírá. To všechno samozřejmě kazí koncentraci účastníků a snižuje efekt celé firemní akce, a to nejen při seminářích či školeních.
Konferenční hotel Luna je proto vybaven samostatným konferenčním centrem, které se skládá z dvanácti samostatných konferenčních prostor. Hlavní konferenční sál je pro cca 200 osob dle uspořádán o konferenčních prostorech.

Cenově zajímavé služby

Konferenční hotel Luna nabízí vše k úspěšnému průběhu Vašeho školení, teambuildingu či jiné firemní akce, a to za velmi přijatelné ceny. K základním předpokladům samozřejmě patří zajištění plného pohodlí pro všechny účastníky (pokoje s koupelnou, WC a balkonem, krytý bazén, wellness centrum apod.). Konferenční centrum s mnoha sály, které se Vaší akci přizpůsobí, a samozřejmě skvělá jídla z naší restaurace. Rádi Vám zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku.


Zkušenosti a reference

Konferenční hotel Luna se zaměřuje zejména na firemní akce, kterých jsme již realizovali na tři tisíce a každý rok mnoho set přibývá. Většinu z nich již známe, protože se k nám se svými akcemi vrací.
Máme tedy s realizací firemních akcí řadu zkušeností. I přesto si uvědomujeme, že potřeby každé skupiny jsou trochu odlišné. Pokusíme se udělat maximum i pro tu Vaši akci.

Nezávazně poptejte firemní akci

Fotogalerie