Firemní akce s ubytováním na Vysočině

Prvotřídní servis a zázemí pro vaše akce

Konferenční hotel Luna je oblíbeným místem pro konání firemních akcí uprostřed ČR. Hotel má výbornou dostupnost. Z Prahy trvá cesta necelou hodinu, z Brna 75 minut. Je tak skvělou lokalitou nejen pro firmy s více pobočkami. Hotel může zajistit ubytování pro více než 200 osob. Ať už plánujete teambuilding, školení, seminář, večírek nebo jinou akci, Konferenční hotel LUNA vám poskytne nadstandardní zázemí v krásné lokalitě na Vysočině.

200+
lůžek
11
konferenčních sálů a salonků
65 000
m2 rozsáhlý areál
na 2975
realizovaných akcí

Náš region patří k těm málo zasaženým koronavirem. A sami děláme mnoho opatření pro Vaši bezpečnost – více na Firemní akce a koronavirus. Opusťte velká města a přijeďte do přírody.

Využijte odkazy vpravo pro získání detailní představy o možnostech hotelu Luna pro úspěšný průběh právě toho Vašeho firemního školení, teambuildingu či jiné akce.


Nezávazně poptejte firemní akci


Co nabízíme pro Vaši firemní akci, školení či teambuilding?

Kongresový hotel Vysočina - pohled přes rybník na hotel LUNA

Konferenční hotel na Vysočině

Ať už plánujete firemní akci na Vysočině nebo ve Středních Čechách, doporučujeme Hotel Luna v nádherné přírodě na pomezí těchto dvou krajů. Přitom je nedaleko dálnice D1 s ideálními dispozicemi pro pořádání firemních akcí jako jsou školení, semináře, teambuilding, kongresy apod. Zajišťujeme ubytování i pro akce nad 200 osob. Prohlédněte si informace o ubytování.

Konferenční sály pro několik set návštěvníků

Konferenční hotel Luna je vybaven samostatným konferenčním centrem Vysočina, které se skládá z jedenácti samostatných konferenčních prostor. Hlavní konferenční sál je až pro cca 200 osob s moderní technikou.

Kromě toho lze u nás výhodně využít i vybrané venkovní prostory (i pod střechou) pro pořádání akcí, což je v dnešní době s koronavirem mnohem důležitější, než kdy dříve.

Jeden z dvanácti sálů Konferenčního centra Vysočina
Hotel na Vysočině - firemní akce levně

Cenově výhodné služby

Konferenční hotel Luna nabízí své služby za velmi zajímavých podmínek. Díky tomu, že disponuje širokým vybavením a možnostmi relaxu a zábavy, které byste jinde museli pronajímat navíc, můžete v mnohých položkách akci uspořádat výhodněji než jinde.

Pro získání základní přestavy se seznamte s naším ceníkem firemních akcí.


Tři tisíce úspěšných akcí

Konferenční hotel Luna již realizoval téměř tři tisíce firemních akcí. Každý rok mnoho set přibývá. Velkou část našich hostů již důvěrně známe, protože se k nám pravidelně vrací. A za to jim děkujeme. Máme tedy s realizací řadu let zkušeností. I přesto si uvědomujeme, že potřeby každé skupiny jsou trochu odlišné. Uděláme maximum pro to, aby se i Vaše firemní akce povedla.

Firemní akce na Vysočině v hotelu LUNA

Nezávazně poptejte firemní akci

Fotogalerie