Váš pobyt na Vysočině

Relax a wellness pobyty
v srdci nádherné přírody

Wellness hotel resort LUNA je díky své poloze ve středu ČR, 60 minut od Prahy a 75 minut od Brna, ideální místo pro víkendové pobyty a dovolenou na pomezí Vysočiny a Posázaví. Návštěvníci k nám jezdí zejména kvůli wellness centru, které nabízí sauny, vířivku, masáže a krytý bazén. Hotel sídlí v krásné přírodě, kde můžete v soukromí zapomenout na každodenní stres a načerpat síly. Hotelový areál nabízí řadu doplňkových aktivit pro vaši skvělou zábavu uvnitř i venku.

Luna spojuje zábavu a odpočinek

Hotelové wellness centrum zahrnuje krytý bazén s protiproudem, saunami a vířivkou.

Multifunkční kurty s umělým povrchem pro tenis, nohejbal či volejbal. Díky osvětlení si zahrajete i večer.

Devítijamkové hřiště na multigolf, což je lákavá kombinace discgolfu, fotbalgolfu a parkgolfu – zábavných sportů pro každého. Pokud ho znáte, našemu hřišti neodoláte. Jinak je nejvyšší čas se s ním seznámit.

Volný čas lze trávit venku v nádherné krajině v okolí hotelu formou procházek či projížděk na kole (máme kolárnu), popř. vodními radovánkami (plavání, na lodičkách či dalšími) nebo  rybařením na přilehlém rybníku.

K relaxu v hotelu Luna patří i dobré jídlo

Hotel Luna nabízí posezení v příjemném prostředí nekuřácké restaurace s odděleným restauračním salonkem. Velká zastřešená terasa nabízí nádherný výhled na rybník, menší terasa pro změnu na les.

Zaměřujeme se zejména na oblíbená jídla z klasické české kuchyně. Vaříme je poctivě a s láskou, což dokazuje i certifikace naší restaurace v systému CzechSpecials.

V naší široké nabídce si vyberou příznivci nejrůznějších druhů jídel i osoby s dietními omezeními. Pro vylepšení našich jídel máme i rozsáhlou zahrádku s čerstvými bylinkami, které jídla skvěle dochutí.

Vyberte si z naší nabídky

V Hotelu Luna se rádi postaráme o váš nezapomenutelný zážitek.

Nezávazná poptávka

  Vaše jméno (povinné pole):

  Váš e-mail (povinné pole):

  Váš telefon (pro případná upřesnění):

  Počet osob (povinné pole):

  Plánovaný termín a délka pobytu (povinné pole):

  Stravování:

  Další upřesnění požadavků:

  Spokojenost s pobytem

  Ráda bych touto cestou přispěla referencí:
  Byla jsem velmi spokojena s celým ubytováním. Hotel se nachází v krásném prostředí, výborná kuchyně s velmi ochotným kuchařem. Personál příjemný, pokoje i celý interiér hotelu velmi čistý. Velmi doporučuji.

  Gabriela B.

  Jednodenní relax

  Ještě jednou jsem Vám chtěla poděkovat za Vaše služby. Dlouho jsem se nesetkala s tak milým a vstřícným personálem. Určitě Vás všude doporučím a ráda opět navštívím.

  Jana Š.

  Víkendový wellness pobyt

  Chtěla bych Vám tímto velmi poděkovat za skvělý pobyt v hotelu Luna. Navštívily jsme Vás se sestrou minulý víkend 21.-23.2. na wellness pobytu. Věřte, že jste první hotel, kam píši osobně své díky.
  Velmi si ceníme nadstandardního vybavení jak pokojů, tak samotného hotelu. Wellness zóna je velmi příjemná a vybavení je výborné. Dále také doplňující aktivity jako kulečník nebo stolní tenis byly velmi milým překvapením. To vše vsazené v přírodě je skvělá kombinace pro dokonalý odpočinek.
  Dovoluji si vyzdvihnout milé a velice příjemné chování personálu. Vždy nám vyšli vstříc s jakoukoliv prosbou a neméně skvělá byla kuchyně a opravdu výborné jídlo. Zvláště nás oslnila paní E., která byla absolutně úchvatná, profesionální a přitom velice milá a vstřícná ke všem hostům, svou práci odvádí neskutečně, a díky ní jsme se opravdu cítily jako v bavlnce. Prosím vzkažte toto naše upřímné díky za vše nejen jí ale i celému personálu, který se o nás tak skvěle staral.
  Přejeme Vám mnoho spokojených klientů a úspěchů do budoucna.
  Lucie B.

  Rybářský víkend na hotelovém rybníku

  Chcel by som sa Vám veľmi poďakovať za služby u Vás v hoteli.

  Miroslav B.

  Silvestrovský pobyt

  Vedle příjemného silvestrovského pobytu oceňujeme a děkujeme za zaslání dámské šály, zapomenuté při odjezdu 3.1. Taková pozornost není všude běžná a byl to pro nás potěšující novoroční dárek.

  Luboš F.

  Dovolená na Vysočině

  Rádi bychom touto cestou poděkovali zaměstnancům hotelu Luna za velmi kvalitní služby, profesionální a přátelský přístup. Vážíme si jejich ochoty a snahy nám pobyt v období od 9. 9. – 11. 9. zpříjemnit svou péčí a snahou o naši spokojenost. Velice se nám u Vás líbilo a určitě se k vám rádi vrátíme. Děkujeme a přejeme Vám i Vašim zaměstnancům hodně zdraví a mnoho spokojených klientů.

  Radomíra a Milan H.

  Příjemný pobyt

  Perfektní obsluha, vše hrozně milé a příjemné, pokud někdy bude čas a chuť, určitě bych přijel znovu.

  Jiří T.

  Víkendový pobyt

  Chtěla bych poděkovat všemu personálu hotelu Luna za krásný a ochotný přístup při našem pobytu ve Vašem hotelu. Určitě se do Vašeho hotelu vrátíme.

  Monika N.

  Prázdninový pobyt

  Hezký hotel v krásném, klidném prostředí.Pokoje čisté, mnoho aktivit pro využití volného času.Bohaté snídaně.Krásná okolní příroda + báječný klid. Ubytování v hotelu LUNA doporučuji!

  Pavel M.

  Dámský relaxační víkend

  Byly jsme velmi spokojené, hlavně s ochotou personálu i s paní masérkou.

  Petra H.

  Setkání spolužáků ve středu republiky

  V loňském roce se ve vašem hotelu uskutečnilo setkání spolužáků, kteří se učili v … Letos bychom chtěli tento sraz opakovat. Proto se na Vás obracím se žádostí zda by bylo možné uskutečnit naše setkání u Vás v hotelu, kde se nám všem moc líbilo.

  Božena P.

  Wellness víkend

  Byly jsme moc spokojené, líbilo se nám ubytování, stravování i wellness, personál byl velmi příjemný a vstřícný a moc Vám za vše děkujeme. Těšíme se, že si pobyt u Vás příští rok opět zopakujeme.
  Romana P.

  Individuální rezervace

  🛌 Pokoje a ceny

  🛀 Nedělní relax

  🌞 Wellness pobyt

  🌲Začátek prázdnin

  Výhody přímé rezervace u nás:

  💰 Nejnižší cena, 🏊‍♂️ vstup do bazénu, negarantované výhody: 👍 upgrade na lepší pokoj, 🕐brzký check-in a 🕚pozdní check-out