Konferenční hala Vysočina

Domů » Firemní akce » Konferenční prostory » Konferenční hala Vysočina

Konferenční hala Vysočina je naše největší konferenční místnost o ploše 135 m2, kterou lze spojením s konferenčním prostorem Posázaví dále zvětšit na kongresový sál Vysočina určený až pro 220 osob. V klasickém uspořádání je tento sál určen max. pro 150 osob. Tvoří centrální část našeho konferenčního centra Vysočina, ze které je dostupná i většina dalších konferenčních místností. Kromě přístupu z ubytovací části hotelu, resp. z venku přes foyer konferenčního centra, má hala i přímý výstup ven umožňující o přestávce rychlou relaxaci např. procházkou v lese.

Kapacita konferenční haly Vysočina

UspořádáníKapacita*
Divadlo150
Konference (zasedání)133
Škola100
Ženeva (tvar „O“)60
Tvar U53
Tvar U (oboustranný)97

*Uvedené kapacity Konferenční haly Vysočina jsou uvedeny jako maximální. Pro plné pohodlí účastníků doporučujeme je nevyužívat v plném rozsahu. Kromě více prostoru pro každého pak lze do místnosti umístit stoly pro coffeebreaky apod.

Vybavení konferenční haly Vysočina

  • dataprojektor nainstalovaný ve stropě s VGA a HDMI konektorem
  • elektricky stahovatelné promítací plátno na stěně o úhlopříčce 4,3 m
  • stropní ozvučení zajišťující stejnou míru hlasitosti v celém sále
  • internet – bezdrátová Wifi síť (2,4 i 5 GHz pro větší stabilitu a rychlost) i zásuvky pro internet přes kabel, navíc s možností dalšího navýšení rychlosti pro zvlášť náročné klienty
  • mnoho elektrických zásuvek po obvodu pro snadné dobíjení notebooků
  • klimatizace
  • prostor pro podávání coffeebreaků
  • navíc můžeme zajistit ozvučení s mikrofony, řečnický pult, podium a další výbavu podle potřeb Vaší akce

Další informace o konferenční místnosti

Přilehlý konferenční prostor Posázaví se často používá jako prostor pro různé výstavky výrobků, posterové sekce, prezentace či prostě pro konzumaci coffeebreaků.
Podlaha konferenční haly je tvořena převážně plovoucí podlahou, pouze na obou koncích v rozptylových prostorech je dlažba.
Konferenční místnost má dvě terasy a řadu oken, díky čemuž lze zajistit přirozené větrání bez nutnosti spouštění klimatizace, což řada účastníků akcí preferuje. Klimatizace je však samozřejmě také k dispozici.
Dále zde je i unikátní prosklená střecha, která v konferenční hale doplňuje příjemné neoslňující denní světlo i ve středu místnosti.

Rozestavení konferenčního nábytku přizpůsobíme Vašim potřebám, též můžeme konferenční místnost vyklidit a ponechat prázdnou.

Nezávazná poptávka firemní akce zdarma