Svatby na Vysočině

Nezapomenutelný zážitek v krásném prostředí

Chcete na svatbu vzpomínat do konce svého života? Hotel Luna je pro vás ideální místo na svatbu. Nachází se v srdci Vysočiny, přesně ve středu ČR. Ročně uspořádáme desítky svatebních hostin, mnohdy i pro více než 100 hostů. Dokonalé místo pro tak významný den je snem každé nevěsty. Vaše svatba proběhne přesně dle vašich představ. My k tomu přidáme romantickou přírodu, excelentní kuchyni, kvalitní zázemí, pohodlné ubytování a profesionální personál.

Skvělá dostupnost je samozřejmě jen jedním z mnoha předpokladů pro zdárný průběh Vaší svatby či oslavy. My splňujeme i všechny další podmínky – výborná kuchyně, dobré nápoje, kvalitní ubytování a vybavení i příjemný personál.

Hotel Luna je ideální pro váš výjimečný den i z toho důvodu, že má již řadu zkušeností s pořádáním svatebních obřadů. Snažíme se vyhovět vašim přáním a představám. Chceme, aby váš den byl nezapomenutelný. K dispozici budete mít hotel i okolní areál s krásnou přírodou v srdci Vysočiny.

100
osob kapacita
60
posezení u vody
5
míst na krásný obřad
22
tipů pro krásnou svatbu

Nabízíme mnoho možností pro uspořádání svatební oslavy až pro 100 osob. Díky výborné dostupnosti není problém pozvat k nám hosty ze všech koutů ČR. Pro nezapomenutelnou svatbu či oslavu si vyberte Hotel Luna. Zaručujeme vám, že svého rozhodnutí nebudete litovat. Obdobně pro Vás můžeme zajistit i uspořádání stříbrných a zlatých svateb, oslav narozenin, setkání spolužáků po letech a podobné společenské akce. Hotel nabízí řadu služeb a doplňkových aktivit k relaxaci a zabavení hostů.

Samozřejmostí je příprava nádherně nazdobené tabule pro Váš slavnostní oběd. Později můžeme dle Vašeho přání přichystat rautové pohoštění nebo průběh oživit oblíbeným grilováním. Díky rozlehlým prostorám se můžeme plně přizpůsobit Vašim plánům pro průběh akce i její zábavný program (např. vystoupení kapely lze uspořádat tak, aby starší účastníky svatby nerušila). K Vašemu využití je k dispozici:

  • konferenční prostory, kde hlavní sál je určen až pro 150 osob a přilehlý salonek je vybaven barem
  • restaurace s terasou
  • separátní salonek restaurace až pro 50 osob s terasou
  • krásné posezení na kryté terase u rybníka se zázemím i vnitřním posezení v kiosku s barem až pro cca 60 osob
  • krásná okolní příroda, se kterou lze kteroukoliv variantu kombinovat například v provedení se stany apod.

Po dohodě s místní matrikou může Váš obřad proběhnout i přímo u hotelu – romantické okolí hotelu učiní ten slavný okamžik nezapomenutelným. Všichni svatebčané zároveň určitě uvítají, když po obřadu nebudou muset přejíždět na jiné místo.

Samozřejmě jsme připraveni i na mokrou variantu, protože počasí je to jediné, co pro nerušený průběh Vaší svatby vždy na 100 % zajistit nedokážeme.

Pro novomanžele, kteří se u nás rozhodnou uspořádat oslavu s přenocováním svatebních hostů, máme speciální dárek
– jejich novomanželské apartmá je na svatební noc zdarma.

Nádhernou a profesionální oslavu lze uspořádat i cenově přijatelným způsobem. Můžeme spolu s Vámi navrhnout řešení odpovídající Vašim představám i plánovanému rozpočtu.

Jsme připraveni splnit všechna Vaše přání. Kontaktujte nás.

Fotogalerie