Ubytování pro firemní akce na Vysočině

Zajistíme pohodlné ubytování i pro velké akce přes 200 osob díky kombinaci více možností

Hotelové ubytování

Konferenční hotel Luna je největším hotelem na pomezí Středních Čech a Vysočiny. Naše pokoje s vlastním sociálním zařízením umožňují variabilní uspořádání postelí tzv. twin či double (tzn. oddělené postele či spojené). Pokoje poskytují příjemné pohodlí a krásný výhled na rybník či les, který si na většině pokojů můžete vychutnat i z vlastního balkonu.

V celém hotelu je základní internet přes Wifi zdarma (v pokojích je možné i pevné připojení přes kabel), k dispozici je i internetový koutek. Parkování na hotelovém parkovišti je k dispozici zdarma.

Složení pokojů:

31x dvoulůžkové pokoje
27xdvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky
2xvětší dvoulůžkové pokoje se sedací soupravou (sedací soupravu možno využít jako dvojpřistýlku)
2xapartmá (dva dvoulůžkové pokoje se společným sociálním zařízením)
3xrodinné čtyřlůžkové pokoje
2xrodinné pětilůžkové pokoje

Celková kapacita tedy je až 67 pokojů o maximálně 179 lůžkách včetně přistýlek. Další hosty můžeme ubytovat ve spolupracujícím hotelu v dochozí vzdálenosti či v našich retro chatkách dle nabídky níže.

Po seznámení se s naším ceníkem raději hned Vaši akci nezávazně poptejte, aby Vámi preferovaný termín neobsadil někdo rychlejší.

Retro chatky

Pro ubytování během přírodněji pojatých teambuildingů, finančně úspornou variantu či i pro prosté navýšení počtu ubytovaných hostů je ideálních našich deset čtyřlůžkových chatek v romantickém zákoutí mezi lesem a rybníkem cca 100 m od hotelu.

V každé chatce se nachází dvě stabilní palandy z masivního dřeva s plnohodnotnou velikostí lůžka (90×200 cm) pro pohodlný spánek. Všechny chatky jsou vybaveny přímotopem, který rychle zajistí příjemnou teplotu i v chladnějších dnech. Chatičky mají společné sociální zařízení (umývárny, sprchy a WC) odděleně pro dámy a pány.

Chatky splňují základní požadavek dneška – jsou také pokryty internetem přes Wifi. Zaparkovat je možné hned u chatek.

Neváhejte s odesláním nezávazné poptávky na Vaši akci. Některé termíny se plní velice rychle.

Nezávazně poptejte firemní akce

Fotogalerie