Firemní vánoční večírek na Vysočině

Domů » Firemní akce » Firemní vánoční večírek na Vysočině

Vánoční večírek pro firmu si můžete v hotelu LUNA opravdu užít i s bohatým občerstvením a programem za velmi zajímavých podmínek.Neváhejte a rezervujte včas! Některé firmy si rezervují vánoční večírky s více než ročním předstihem.

Hledáte-li místo pro firemní večírek s ubytováním na Vysočině, u nás si ho opravdu užijete. Nabízíme Vám vánoční večírek v Konferenčním hotelu Luna, který se nachází ve středu ČR v nádherném prostředí Vysočiny, a přitom nedaleko od D1. Pro nově poptávané firemní večírky v období na zimní období nabízíme:

  • Ubytování v příjemném hotelu na břehu rybníka pro nádhernou atmosféru v létě i zimě
  • Řada různých prostor umožňuje vybrat ten nejvhodnější právě pro Vaši akci
  • Možnost využití konferenčního centra na úvodní školení pro lepší daňovou uznatelnost nákladů

Nádherné prostředí Vysočiny pro vánoční večírek

ZDARMA turnaj na devítijamkovém discgolfovém hřišti, což je skvělá zábava i na sněhu, nebo při špatném počasí vnitřní turnaj na virtuální střelnici. Kromě toho nabízíme i spoustu dalších možností pro Vaši skvělou zábavu.
ZDARMA podklady pro Váš zábavný firemní hospodský kvíz, který si jen doupravíte, aby byl napasovaný právě na Vaši firmu, a to včetně zapůjčení dataprojektoru a ozvučení.

Můžeme nachystat slavnostní banket

Nabídka cenově výhodných i luxusnějších večerních rautů včetně grilování prasete. Rozsáhlé zábavní a relaxační možnosti – wellness s třemi druhy saun, vířivkou a krytým bazénem, závodní simulátor, virtuální střelnice, kulečník, fotbálek, stolní tenis i „minigolf.“

Grilované prasátko na sněhu při vánočním večírku chutná nejlépe

Můžeme Vám zajistit fotografa na celou dobu firemního večírku, aby Vám všechny krásné vzpomínky zůstaly natrvalo.
NAVÍC ZDARMA: prosecco jako welcome drink pro večírky začínající v neděli, pondělí a v úterý.

Nezávazně poptejte firemní večírek

Předvánoční akce, vánoční večírky a novoroční oslavy se u nás neodehrávají vždy jen v prosinci, protože mnohá odvětví mají právě v  tomto období největší nasazení z celého roku. Proto u nás nabízíme možnost uspořádání firemních vánočních večírků za výhodných podmínek až do března 2024. Pro využití této nabídky nezapomeňte hned v  úvodní poptávce uvést heslo #VEČÍREK2023#. Po dohodě můžeme pro váš firemní večírek zajistit i večerní zábavný program.

Nezávazná poptávka firemní akce zdarma