Pobavte se při „minigolfu“ po chodbách hotelu LUNA na pomezí Vysočiny a středních Čech. Při této oblíbené večerní zábavě se bude cítit jako na golfovém hřišti či alespoň v golfovém hotelu.

Golfové hole a golfový míček Vám dokonce zapůjčíme, poskytneme Vám skóre kartu (scorecard) a se spoluhráči se vydáte k prvnímu odpališti. Cíl je jasný – s co nejmenším počtem ran se trefit do příslušné jamky a postupně se propracovat až k poslední deváté jamce. Hřiště je pestré – setkáte se s různými povrchy, nečekanými překážkami i výškovým převýšením.
Všechno je téměř jako venku na skutečném golfovém hřišti – jen trochu menší. Jde o malý, též dětský či pidigolf, při kterém se nejlépe baví dospělí. Míček je podobný pingpongovému, takže jím na hotelových chodbách nezpůsobíte žádnou škodu.

Kromě zručnosti je součástí hry i nemalý prvek náhody. Díky tomu může být vítěz překvapivý a dobře se mohou bavit i lidé, kteří dosud k golfu či obecně ke sportu nemají zrovna kladný vztah.
Během večera se může turnaje zúčastnit celá skupina. Jde tak o skvělý doplněk večerního programu konferencí, seminářů, školení, prezentací a jiných firemních akcí, který pobaví.

Pokud je pro Vás golf neodmyslitelně spojený s pohybem na zdravém vzduchu, můžeme vám nabídnout naše Discgolfové hřiště na Vysočině, kde si nově zahrajete i fotbalgolf či parkgolf.

AKTIVITY A ZÁBAVA UVNITŘ
RestauraceWellness centrum s bazénemBatmobilVirtuální střelnicePidigolfDalší
VENKOVNÍ AKTIVITY
Discgolf/fotbalgolf/parkgolfKurtyLUNAparkRybařeníTuristika a cykloturistikaBěhGPSLyžeOkolíDesítky dalších

POKOJE A CENY     AKČNÍ BALÍČKY

Individuální rezervace

🛌 Pokoje a ceny

🛀 Nedělní relax

🌞 Wellness pobyt

🌲Začátek prázdnin

Výhody přímé rezervace u nás:

💰 Nejnižší cena, 🏊‍♂️ vstup do bazénu, negarantované výhody: 👍 upgrade na lepší pokoj, 🕐brzký check-in a 🕚pozdní check-out