Golfový turnaj v konferenčním hotelu

Pobavte se při „minigolfu“ po chodbách konferenčního hotelu LUNA na pomezí Vysočiny a středních Čech. Při této oblíbené večerní zábavě se bude cítit jako na golfovém hřišti či alespoň v golfovém hotelu.

Golfové hole a golfový míček Vám dokonce zapůjčíme, poskytneme Vám skóre kartu (scorecard) a spolu s kolegy se postupně vydáte k prvnímu odpališti. Cíl je jasný – s co nejmenším počtem ran se trefit do příslušné jamky a postupně se propracovat až k poslední deváté jamce. Hřiště je pestré – setkáte se s různými povrchy, nečekanými překážkami i výškovým převýšením. Pro vítěze turnaje je nachystána láhev s výborným obsahem.
Všechno je téměř jako venku na skutečném golfovém hřišti – jen trochu menší. Jde o malý golf – při kterém se nejlépe baví dospělí. Kromě zručnosti je součástí hry i nemalý prvek náhody. Díky tomu může být vítěz překvapivý a dobře se mohou bavit i lidé, kteří dosud k golfu či obecně ke sportu nemají zrovna kladný vztah.
Během večera se může turnaje zúčastnit celá skupina – klidně třeba i 150 osob. Jde tak o skvělý doplněk večerního programu konferencí, seminářů, školení, prezentací a jiných firemních akcí, který pobaví.

Pokud je pro Vás golf neodmyslitelně spojený s pohybem na zdravém vzduchu, můžeme vám nabídnout naše Discgolfové hřiště na Vysočině.