Kvalitní gastronomické zázemí pro Vaši dovolenou

Hotel Luna nabízí posezení v příjemném prostředí nekuřácké restaurace s odděleným restauračním salonkem. Velká zastřešená terasa nabízí nádherný výhled na rybník, menší terasa pro změnu na les.

Zaměřujeme se zejména na oblíbená jídla z klasické české kuchyně. Vaříme je poctivě a s láskou, což dokazuje i certifikace naší restaurace v systému CzechSpecials.

V naší široké nabídce si vyberou příznivci nejrůznějších druhů jídel i osoby s dietními omezeními. Pro vylepšení našich jídel máme i rozsáhlou zahrádku s čerstvými bylinkami, které jídla skvěle dochutí.

Na čepu nabízíme pivo z našeho regionálního a oceňovaného pivovaru Bernard – výtečnou jedenáctku ležák a na rotující pípě méně tradiční pivo, které stojí za vyzkoušení – IPA, Ale, Lavinu, nefiltrované či jiné překvapení. Nealkoholická piva nabízíme i v zajímavých alternativách s ovocnou příchutí.

Nejen menší hosté ocení čepovanou kofolu či kvalitní džusy Rauch a další nápoje. Rádi vám nabídneme též espresso a kávové speciality z prémiové kávy Piacetto s certifikací Rainforest Alliance prokazující odpovědný přístup při pěstování kávy.

Na baru nabízíme dlouhou řadu alkoholů oblíbených alkoholů, ze kterých můžeme připravit například některé míchané nápoje či oblíbenou degustaci prémiových rumů.

Nabídky pro skupiny

Restaurace hotelu Luna zajišťuje kompletní catering od snídaní podávaných formou švédského stolu, coffeebreaků přes nabídku klasických servírovaných jídel, jídel podávaných samoobslužným „bufetem“ až po rauty či grilování. Bližší informace naleznete na stránce věnované cateringu pro skupiny.

Restaurace pro veřejnost

Nejste-li hotelovým hostem, doporučujeme návštěvu restaurace předem telefonicky rezervovat na telefonu 569 738 800, aby se předešlo situaci, že například z důvodu péče o velkou skupinu Vás nedokážeme obsloužit v dostatečné rychlosti. Máte-li však cestu kolem, neváhejte a zastavte se u nás na něco dobrého.

Fotogalerie