Pro zpříjemnění pobytu v našem wellness centru na Vysočině nabízíme sauny, vířivku, masáže, krytý bazén a spoustu dalších aktivit.

Vyhřívaný bazén s protiproudem

Náš bazén Vás zláká svou blankytně modrou barvou. Přímo z bazénu je krásný výhled na venkovní rybník, což nabízí zážitek nejen v zimě při rybníku pokrytém sněhem. Rozměry bazénu jsou zcela dostatečné – 10×5 metrů. Koupání si tak skvěle užijete, i když do bazénu vyrazíte s kolegy či přáteli. Plavání Vám navíc zpříjemní protiproud.

V slunných letních dnech lze navíc jen těžko odolat možnosti zaplavat si v rybníku či slunění se na trávě na jeho břehu.

Whirlpool (vířivka)

Dáváte-li přednost relaxu, pak zřejmě neodoláte bublinkám vzduchu dráždícím Vaše smysly ve whirlpoolu s příjemně vyhřátou vodou.

Saunový svět

Že teplo má při správném způsobu aplikace blahodárný účinek na člověka, ví prakticky každý. Proto nabízíme hned tři „hřejivé“ alternativy, ze kterých si můžete vybrat tu, kterou preferujete:

  • finská sauna – v sauně na sebe můžete nechat působit blahodárné účinky vysoké teploty v kombinaci s následným ochlazením
  • infrakabina – speciální infrasauna je obzvlášť vhodná pro citlivější jedince, malé děti, alergiky, kardiaky a mnoho dalších lidí
  • parní kabina – parní lázně mají výborné účinky na stres, únavu a napětí; vysoká vlhkost a příjemná teplota do 50o C jsou vhodné téměř pro všechny

V zimním období je velice oblíbené ochlazení ve sněhu či přímo v rybníku.

Masáže

K dokonalé relaxaci neodmyslitelně patří i masáže, které si můžete užít přímo v našem wellness centru.

Můžeme doporučit naši WOW zážitkovou masáž, která silou vody masíruje vybrané partie Vámi zvolenou inzentitou.

Kromě toho nabídíme i klasické masáže, kde si můžete vybrat z řady variant. Klasickou masáž nezapomeňte si objednat dopředu. Kontaktujte nás.

Individuální rezervace

🛌 Pokoje a ceny

🐣 Velikonoce 2024

🌞 Wellness pobyty

Výhody přímé rezervace u nás:

💰 Nejnižší cena, 🏊‍♂️ vstup do bazénu, negarantované výhody: 👍 upgrade na lepší pokoj, 🕐brzký check-in a 🕚pozdní check-out