Jako pěkné zpestření dne, můžete vyzkoušet naši virtuální střelnici. Ať preferujete krátkou pistoli či spíše dlouho pušku, či jen chcete vyzkoušet něco nového, tak se skvěle pobavíte. Z řady her s nastavitelnou obtížností si vyberou děti i dospělí.

Nejoblíbenější hry

Střelba do terče: Základní střelecká hra – čím blíže do středu se trefíte, tím více bodů získáte. Po několika kolech se můžete snažit o vylepšení skore ve výsledkové listině.

Lov divoké zvěře: Vydejte se na virtuální lov a pusťte se do střelby divokých zvířat. Jen pozor, ať nezraníte další lovce. Když budete úspěšní, může být zvěřina k večeři :-).

Střelba na hliněné terče: Střílení na hliněné terče (nebo též holuby), je klasický střelecký sport rozšířený zejména v Británii. Teď si ho můžete vyzkoušet i vy.

Přestřelka v salónu: Přeneste se na divoký západ a postřílejte všechny bandity. Pozor, ať Vám nedojdou náboje. Když nenabijete, tak nestřílíte.

Střelba na pohyblivé cíle: Máte jen pět střel a dva pohyblivé cíle. Zaměřte a trefte se do černého. Čím více vzdálené cíle budou, tím více bodů získáte.

Laserové šipky: Házení šipek je oblíbená zábava. V laserové podobě je bezpečnější, protože nikoho nestrefíte. Ale do očí se mířit také nesmí!

Lov divokých kachen: Když se kachny rozlétnou, není snadné je trefit. Ještě že máte stejně jako v jiných hrách možnost si upravit obtížnost podle potřeby.

Laserový tenis: Skvělá zábava pro dva hráče – strefte se do míče a odehrejte ho na půlku protivníka. Postupně se hra zrychluje, tak se nudit rozhodně nebudete.

Aquarius: Hra určená speciálně pro děti. V akváriu si plavou pokojně rybičky. Zaplašte laserovým paprskem hrozivé kraby, dříve než vyděsí chudinky rybičky.

Kterou hru si vyberete Vy? Nebojte, v nabídce je i několik dalších.

AKTIVITY A ZÁBAVA UVNITŘ
RestauraceWellness centrum s bazénemBatmobilVirtuální střelnicePidigolfDalší
VENKOVNÍ AKTIVITY
Discgolf/fotbalgolf/parkgolfKurtyLUNAparkRybařeníTuristika a cykloturistikaBěhGPSLyžeOkolíDesítky dalších

POKOJE A CENY     AKČNÍ BALÍČKY