Discgolfové hřiště na Vysočině

Okolo Konferenčního hotelu LUNA vyrostlo nedávno jako jedno z prvních na Vysočině discgolfové hřiště, které určitě musíte vyzkoušet. Že discgolf neznáte? Discgolf je rychle se rozvíjející sport, který se velmi podobá golfu, ale nehraje se s míčkem do jamek, ale se speciálními létajícími talíři do discgolfových „košů“. Jde tedy o sport dynamický a zábavný, přitom však nepříliš fyzicky náročný a díky tomu vhodný pro široké spektrum účastníků různých teambuildingových akcí, ale i pro školní akce či rodiny (i prarodiče s vnoučaty). Vítězem se stává podobně jako u klasického golfu ten, kdo projde všechny „jamky-koše“ s nejmenším počtem hodů.

Discgolf je velice vhodný pro firemní akce, protože umožňuje aktivní formou zabavit najednou velký počet účastníků (u jednoho koše může současně hrát bez problémů pět osob, tzn. celkem cca 45 hráčů najednou na discgolfovém hřišti). Proto je discgolf i v nabídce outdoorových aktivit mnoha teambuildingových agentur. U nás si však můžete užít pohodlí pevně instalovaných košů, a to na velmi zajímavě navrženém hřišti. Devět košů je rozvrženo na pozemcích hotelu okolo rybníka s délkou košů přes 500 m. Zábavnou formou jsou zkombinované jednoduché koše na trávě s technickými koši v lese i třeba hody přes potok. U nás se dobře pobavíte.

Discgolf ve dne, discgolf v noci! Discgolf v létě, discgolf v zimě! Discgolf není nutné hrát jen při denním světle. Osvětlení discgolfových košů i disků dodá hře úplně jiný rozměr zábavy. Discgolf v noci si u nás můžete opravdu užít. Obdobné je to i se zimou. Discgolf na sněhu má neodolatelné kouzlo.

Reference

  • Matina K., přední dodavatel řešení intralogistiky: Bylo to fajn, děkujeme za zajištění, klaplo to na výbornou :). Všem se u vás moc líbilo a říkali jsme si, že tam ještě něco zorganizujeme, prostory to jsou moc pěkné. Mimochodem, disc golf je totální pecka, všichni, kdo to hráli, byli nadšeni.
  • Martin D., významná cestovní agentura: Hlásíme se opět s další poptávkou. Nezapomeňte nám do nabídky zahrnout i discgolf. Předchozí naši klienti u Vás si tuto netradiční zábavu velice pochvalovali.

Discgolfové hřiště je určeno i pro širokou veřejnost.

Vstupné na hřiště je běžně za 99 Kč a zapůjčení speciálního disku za 50 Kč.
Pozor, nyní speciální zaváděcí akce: K obědu v naší restauraci můžete získat vstup na discgolfové hřiště zdarma!

Doporučujeme si předem ověřit na výše uvedených telefonech, zda ve Vámi plánovaném termínu zrovna discgolfové hřiště k dispozici. Někdy se totiž stává, že na určitou bývá celé rezervované pro nějakou skupinu. Nestává se to příliš často, ale i tak je lepší si zavolat, než třeba hodinu čekat, až rezervace skončí.