Užijte si naše discgolfové hřiště, které patřilo mezi první na Vysočině. Discgolfové hřiště je součástí hotelu Luna, který nabízí ubytování až pro 200 lidí v krásném prostředí Vysočiny. Součástí hotelu je také wellness centrum, konferenční prostory pro firemní akce, indoorové aktivity a další.

Multigolf = discgolf + fotbalgolf + parkgolf

Multigolf je atraktivní kombinací tří variací na golf. Jak již název napovídá, je cílem dostat míček či disk postupně do všech devíti košů, resp. jamek pod nimi. Můžete si tak libovolně podle svých preferencí nakombinovat různé varianty, z nichž každá může lépe vyhovovat jinému hráči a výsledek je tak vyrovnanější. Ke hře dostanete skorekartu s mapou hřiště a základními pokyny.

On-line rezervace multigolfu

Discgolf

Discgolf je rychle se rozvíjející sport, který se podobá golfu, ale nehraje se s míčkem do jamek, ale se speciálními létajícími talíři do discgolfových „košů“. Jde tedy o sport dynamický a zábavný, přitom však nepříliš fyzicky náročný a díky tomu vhodný pro široké spektrum účastníků různých teambuildingových akcí, ale třeba i pro rodiny. Vítězem se stává podobně jako u klasického golfu ten, kdo projde všechny „jamky-koše“ s nejmenším počtem hodů.

Discgolf ve dne, discgolf v noci! Discgolf v létě, discgolf v zimě! Discgolf není nutné hrát jen při denním světle. Osvětlení discgolfových košů i disků dodá hře úplně jiný rozměr zábavy. Discgolf v noci si u nás můžete opravdu užít. Obdobné je to i se zimou. Discgolf na sněhu má neodolatelné kouzlo.

Parkgolf

Parkgolf je ze všech variant nejpodobnějších klasickému golfu. I zde je cílem se dostat na co nejméně úderů míček z odpaliště do jamky pod košem. Protože se však nehraje na dokonale upraveném trávníku, ale v náročnějších podmínkách, je tomu přizpůsobeno i vybavení – míček je větší a uzpůsobené jsou i hole.

Fotbalgolf

Již název napovídá, v čem tato varianta golfu spočívá. Hraje se fotbalovým míčem a vlastníma nohama, kdy na co nejmenší počet kopů je třeba dostat míč z výhoziště do jamky pod košem.

Multigolf pro firemní akce

Discgolf je velice vhodný pro firemní akce, protože umožňuje aktivní formou zabavit najednou velký počet účastníků (u jednoho koše může současně hrát bez problémů pět osob, tzn. celkem cca 45 hráčů najednou). Devět košů je rozvrženo na pozemcích hotelu okolo rybníka s délkou hodů přes 500 m. Atraktivní formou jsou zkombinované jednoduché koše na trávě s technickými koši v lese i třeba hody přes potok. Ať se rozhodnete pro jednu variantu, dvě či tři, vždy máte postaráno o pěkný turnaj.

Discgolfové hřiště na Vysočině pro veřejnost

Naše hřiště je dostupné i pro veřejnost. Doporučujeme si předem ověřit na výše uvedených telefonech, zda ve Vámi plánovaném termínu zrovna discgolfové hřiště k dispozici. Celé hřiště totiž může být rezervováno pro firemní akci. Nestává se to příliš často, ale i tak je lepší si zavolat, než třeba hodinu čekat, až rezervace skončí.

Vstupné na hřiště je běžně za 99 Kč a zapůjčení speciálního disku za 49 Kč. Nyní ho nabízíme pouze za 49 Kč/osoba.

On-line rezervace multigolfu

Reference

  • Matina K., přední dodavatel řešení intralogistiky: Bylo to fajn, děkujeme za zajištění, klaplo to na výbornou :). Všem se u vás moc líbilo a říkali jsme si, že tam ještě něco zorganizujeme, prostory to jsou moc pěkné. Mimochodem, disc golf je totální pecka, všichni, kdo to hráli, byli nadšeni.
  • Martin D., významná cestovní agentura: Hlásíme se opět s další poptávkou. Nezapomeňte nám do nabídky zahrnout i discgolf. Předchozí naši klienti u Vás si tuto netradiční zábavu velice pochvalovali.

AKTIVITY A ZÁBAVA UVNITŘ
RestauraceWellness centrum s bazénemBatmobilVirtuální střelnicePidigolf
VENKOVNÍ AKTIVITY
Discgolf/fotbalgolf/parkgolfKurtyLUNAparkRybařeníTuristika a cykloturistikaBěhGPSLyžeOkolíDesítky dalších

POKOJE A CENY     AKČNÍ BALÍČKY