Nejen rodiče s dětmi se potýkají s tím, že jít na procházku do krásné přírody je málo atraktivní. Stále více lidí potřebuje konkrétní cíl. Naše GPS hra Po tajích Melechova Vám poskytne takové cíle v okolí hned čtyři.

Melechovský přírodní park, místo zajímavé nejen přírodními krásami, ale také opředené pověstmi a tajemstvím. Rádi bychom Vás po několika takovýchto místech provedli a nechali Vás okusit jejich atmosféru. Postupně navštívíte Melechovskou tvrz, Kostelní les, Hubertovu studánku a vystoupáte i na samotný vrchol Melechov.

Vaším úkolem je navštívit čtyři místa v přírodním parku Melechov. Můžete je projít v libovolném pořadí. Jako okruh má trasa přibližně sedm kilometrů.
Na každém stanovišti je potřeba najít podle GPS souřadnic fyzickou schránku a z ní získanou informaci zapsat do hrací karty, kterou obdržíte na recepci.

Ke hře Vám postačuje běžný mobilní telefon například s aplikací Mapy.cz, přičemž doporučujeme si stáhnout turistickou mapu předem do mobilu pro ušetření mobilních dat a odstranění rizika horšího signálu.

AKTIVITY A ZÁBAVA UVNITŘ
RestauraceWellness centrum s bazénemBatmobilVirtuální střelnicePidigolfDalší
VENKOVNÍ AKTIVITY
Discgolf/fotbalgolf/parkgolfKurtyLUNAparkRybařeníTuristika a cykloturistikaBěhGPSLyžeOkolíDesítky dalších

POKOJE A CENY     AKČNÍ BALÍČKY