Tipy na nezapomenutelnou svatbu

Domů » Svatby » Tipy na nezapomenutelnou svatbu

Chcete na svatbu vzpomínat do konce svého života? Hotel Luna je ideální místo. Romantická příroda, vyhlášená kuchyně, dobré nápoje, kvalitní zázemí, pohodlné ubytování a příjemný personál jsou důvody, proč si náš hotel pro tak významný den vybrat. Nádhernou a profesionální svatbu lze uspořádat i cenově přijatelným způsobem. Můžeme spolu s Vámi navrhnout řešení odpovídající Vašim představám i plánovanému rozpočtu.

1. Spoléhejte na přírodu. Vámi vybrané místo by mělo mít své kouzlo, které Vás dokáže oslovit. Vodní plocha jako třeba rybník v kombinaci se vzrostlým lesem a další přírodou jsou sami o sobě zárukou, že tam bude možné navodit i tu správnou romantickou atmosféru.

2. Umístění je také důležité. Lokalita Vás musí v první řadě oslovit, ale i její umístění by mělo mít určitou logiku, aby zbytečně všichni nemuseli trávit zbytečný čas v autě navíc. Oblíbené jsou proto lokality s dobrou dostupností či se strategickým umístěním „uprostřed“. Například při svatbě, kde nevěsta pochází z Čech a ženich z Moravy stojí za úvahu využít krásy Vysočiny.

3. Pozor, nerušit. Velkou předností pro svatby jsou odlehlejší místa, kde si můžete více užívat a nemusí se brát tolik ohledy na okolní sousedy. Přeci nechcete utlumovat zábavu ve 22 hodin kvůli nočnímu klidu.

4.Při výběru místa myslete na mokrou variantu. Všichni mají rádi slunce a modrou oblohu, ale někdy se to nezadaří podle všech představ. Proto je potřeba najít místo, které nabídne i vhodné „mokré“ varianty, pokud „dodavatel“ objednané krásné počasí pro Vaši svatbu nedodá včas.

5. Vlastní pití s rozumem a po dohodě. Někdy mají ženich s nevěstou představu, že si vše zajistí sami – jídlo, pití a potřebují jen prostory. Restaurace však fungují a všechny své služby Vám poskytují i díky marži, kterou si účtují nejen na pronájmu a prodeji jídla, ale i nápojů. Máte-li speciální preference či například vinaře v rodině, kdy je nemyslitelné pít cokoliv jiného, pak se lze domlouvat na alternativní formě zpoplatnění služeb restaurace např. korkovným, upraveným pronájmem či celkovým balíčkem. Je to však vždy nutné domlouvat předem, aby se zbytečně nenarušila slavnostní atmosféra dne, během kterého takové „přízemní“ věci už opravdu nechcete řešit.

6. Nápojové balíčky Vám poskytnou jistotu výše účtu. Nemusíte ji tak celý večer sledovat a být třeba nuceni v nejlepším narušit zábavu vyhlášením, že od teď už každý za své. Pokud se však Vaši svatebčané vyznačují mimořádnou střídmostí, vyjde Vás účtování podle skutečné spotřeby výhodněji.

7. Jak ušetřit na ubytování. Chystat svatbu bez zajištěného ubytování pro svatebčany je velká škoda. Velmi brzy budete litovat, že se postupně vytrácí a odjíždí Vaši nejbližší, se kterými jste chtěli oslavit svůj velký den, a to aniž by si s Vámi přiťukli. Výhodou jsou přitom místa, která nabízí dvě kategorie ubytování, protože nároky a potřeby na ubytování spolužáků jsou samozřejmě jiné než u prarodičů. Samozřejmě je možné nechat úhradu ubytování i na jednotlivých účastnících. Ve vstřícných hotelích Vám poskytnou svatební apartmá zdarma.

Nádhernou a profesionální svatbu na Vysočině lze uspořádat i cenově přijatelným způsobem. Můžeme spolu s Vámi navrhnout řešení odpovídající Vašim představám i plánovanému rozpočtu.

Jsme připraveni splnit všechna Vaše přání. Poptejte nás.

Ještě váháte?

Pozor, ať Vám Váš termín někdo neobsadí! Poptávkou získáte rezervaci termínu a čas na rozhodnutí.