Svatební obřad na hradě Lipnice nad Sázavou

Domů » Svatby » Svatební obřad na hradě Lipnice nad Sázavou

Pokud si říci své ANO v kulisách historického hradu, můžeme doporučit hrad Lipnice nad Sázavou, který se tyčí nad malebnou krajinou Vysočiny. Toto místo je jako stvořené pro svatbu v přírodě, kde budete mít pocit, že jste na vrcholu světa.
Naše spolupráce s hradem Lipnice nad Sázavou nám umožňuje nabídnout vám svatební obřad, který bude nejen plný romantiky, ale také historie a tradice. Tento hrad, který je jedním z nejvýznamnějších středověkých hradů v České republice, je ideálním místem pro svatbu, kterou si budete pamatovat celý život. Ať už plánujete svatbu pro malý počet hostů nebo velkou svatbu, hrad Lipnice nad Sázavou je dostatečně velký a flexibilní, aby vyhovoval všem vašim potřebám. Bližší informace můžete získat na stránkách hradu Ledeč nad Sázavou – https://www.hrad-lipnice.cz/ a na uvedených kontaktech. Fotky jsou i na https://www.hrad-lipnice.cz/cs/fotogalerie/49538-svatebni-obrady.

A po obřadu a focení můžete přejet do hotelu LUNA, kde se postaráme o krásné pokračování Vašeho velkého dne.

Náš hotel je připraven poskytnout vám a vašim svatebčanům komfortní ubytování a prvotřídní služby. Náš profesionální a vstřícný personál se postará o to, aby byl váš svatební den bez stresu a plný radosti. Svatba na Vysočině v kombinaci s obřadem na hradě Lipnice nad Sázavou je zárukou nezapomenutelného zážitku. Těšíme se na vás a přejeme vám, aby byl váš svatební den tak krásný, jak jen může být.

Ještě váháte?

Pozor, ať Vám Váš termín někdo neobsadí! Poptávkou získáte rezervaci termínu a čas na rozhodnutí.