Svatba v lese na Vysočině

Domů » Svatby » Svatba v lese na Vysočině

Hotel Luna, Vaše ideální místa pro vaši svatbu na Vysočině, se nachází v přírodě uprostřed lesů. Představte si, jak vám slzy štěstí stékají po tváři, když vás váš partner vezme za ruku a vykročíte společně na cestu životem přímo v srdci vzrostlého smrkového lesa. Toto místo je jako stvořené pro svatbu v přírodě, kde budete obklopeni pouze zvuky lesa a blízkými lidmi, aniž byste museli po obřadu přejíždět na svatební hostinu jinde.

Hotel Luna je připraven uspořádat svatbu i pro 100 a více osob. Naše zkušený tým se postará o všechny detaily, od výzdoby až po catering, abyste se mohli plně soustředit na svůj velký den. Ať už si přejete tradiční svatební hostinu nebo preferujete netradiční formu, jsme připraveni splnit všechna vaše přání a očekávání.

Přijďte a zažijte svůj svatební den v jedinečném a romantickém prostředí hotelu Luna. Toto místo je jako stvořené pro snoubence, kteří plánují svoji krásnou svatbu a chtějí, aby byla nezapomenutelná. Svatba na Vysočině v přírodě, to je zážitek, který si budete pamatovat celý život.

Samozřejmě můžeme nabídnout hned několik záložních variant, pokud by počasí neumožnilo svatbu pod širým nebem. Těšíme se na vás!