Svatební prostory v hotelu na Vysočině

Domů » Svatby » Svatební prostory v hotelu na Vysočině

Plánujete svůj velký den a hledáte to pravé místo pro svou svatbu na Vysočině? Naše krásné prostory pro svatební hostinu jsou ideální volbou pro všechny, kteří touží po svatbě v přírodě. Představte si, jak vás a vaše hosty obklopuje klidná atmosféra Vysočiny, zatímco slavíte jeden z nejdůležitějších dnů vašeho života.

Naše prostory jsou navrženy tak, aby uspokojily i ty nejnáročnější požadavky. Můžeme pojmout svatbu i pro 100 a více osob, takže se nemusíte obávat, že byste museli omezovat svůj seznam hostů. Prostory jsou navíc flexibilně upravitelné, takže můžeme vytvořit přesně takovou atmosféru, jakou si přejete. Ať už toužíte po velkolepé hostině nebo intimním setkání, naše prostory jsou ideální volbou.

Naše konferenční prostory jsou přizpůsobeny tak, aby poskytovaly dokonalé zázemí pro vaši svatební hostinu. Jsou nazdobené s ohledem na detail a elegance, které dodají vaší svatbě ten pravý lesk. Představte si, jak vstupujete do prostoru osvětleného světélky, kde na vás čeká výzdoba připravená přesně podle vašich představ. Dříve konferenční židle jsou oblečené v bílém a ozdobené mašlí pro dokonalý dojem. Součástí prostor je i samostatný bar, kde lze uspokojit všechny požadavky svatebčanů. Plátna, obrazovky i prostorové ozvučení můžete využít k promítání fotografií či třeba pro zpestření a větší zážitek během vašeho svatebního programu, díky tomu, že všichni svatebčané dobře uvidí i uslyší.
S námi se vaše svatba na Vysočině stane nezapomenutelným zážitkem.

Ještě váháte?

Pozor, ať Vám Váš termín někdo neobsadí! Poptávkou získáte rezervaci termínu a čas na rozhodnutí.