Svatba u vody na Vysočině

Domů » Svatby » Svatba u vody na Vysočině

Možná jste právě našli ideální místo pro vaši svatbu na Vysočině. Představte si svůj velký den v malebném prostředí, kde se mísí krása přírody s pohodlím a servisem našeho hotelu. Nabízíme vám možnost uspořádat svůj svatební obřad přímo u našeho romantického rybníka, kde budete mít dostatek soukromí a klidu, daleko od ruchu města.

Svatba v přírodě je něco, co si mnoho snoubenců přeje. U nás v hotelu Luna to můžete mít. Naše svatební místo u rybníka je jako stvořené pro romantický obřad. Po skončení obřadu nemusíte nikam přejíždět, vše proběhne na jednom místě. Můžete se tedy plně soustředit na sebe a své hosty, aniž byste museli řešit logistiku a přesuny.

Ať už plánujete svatbu pro malý počet svatebčanů, nebo svatbu i pro 100 a více osob, hotel Luna je připraven uspokojit všechny vaše požadavky. Naše prostory jsou flexibilní a můžeme je přizpůsobit vašim potřebám. Těšíme se na vás a věříme, že vaše svatba na Vysočině bude nezapomenutelným zážitkem.

Samozřejmě počítáme i s variantou, že počasí nemusí být příznivé. Hned u rybníka se nachází krytá terasa či lze využít prostornější krytou terasu u hotelové restaurace s krásným výhledem na rybník z výšky.

Ještě váháte?

Pozor, ať Vám Váš termín někdo neobsadí! Poptávkou získáte rezervaci termínu a čas na rozhodnutí.