Konferenční místnost Havlíčkův Brod

Konferenční místnost Havlíčkův Brod je netradičním školícím prostorem díky baru, který je jeho součástí a částečně ukrajuje využitelný prostor z celkových 60 m2. Proto často bývá využíván jako odpočinková místnost či prostor pro podávání cofeebreaků k akcím konaným v jiné části našeho konferenčního centra. Do konferenční místnosti Havlíčkův Brod je přístup přes konferenční halu Vysočina.

Kapacita konferenční místnosti Havlíčkův Brod

Nejčastější uspořádání Kapacita
Divadlo 54
Škola 31
Ženeva (tvar „O“) 30
Tvar U – jen po obvodu 23

Uvedené kapacity konferenční místnosti Havlíčkův Brod jsou uvedeny jako maximální. Pro plné pohodlí účastníků doporučujeme je nevyužívat v plném rozsahu. Kromě více prostoru pro každého pak lze do místnosti umístit stoly pro samoobslužný odběr nápojů v průběhu akce apod.

Vybavení konferenčního sálu Havlíčkův Brod

  • flipchart
  • rychlý internet – bezdrátová Wifi síť (2,4 i 5 GHz pro větší stabilitu a rychlost) i zásuvky pro internet přes kabel; navíc s možností dalšího dodatečného navýšení rychlosti pro zvláště náročné klienty
  • klimatizace
  • vlastní bar s výčepem
  • prostor pro podávání coffeebreaků včetně lednice s nápoji a automatem na horké nápoje
  • navíc můžeme zajistit dataprojektor, notebook, přenosné promítací plátno, ozvučení s mikrofony a další výbavu podle Vaší poptávky

Další informace o konferenční místnosti

Konferenční místnost Havlíčkův Brod má zastínitelná okna, díky čemuž lze zajistit přirozené větrání bez nutnosti spouštění klimatizace, což řada účastníků akcí preferuje. Klimatizace je však samozřejmě také k dispozici.

Podlaha konferenční haly je tvořena dlaždicemi, což je výhodné např. pro některé teambuildingové aktivity apod.

Rozestavení konferenčního nábytku přizpůsobíme Vašim potřebám, též můžeme konferenční místnost vyklidit.

Fotogalerie