Teambuilding a family day

Hledáte ideální místo na teambuilding? Hotel Luna se nachází ve středu ČR poblíž D1. Z Prahy vám cesta zabere jen 60 minut. Z Brna 75 minut. Krásná příroda v okolí hotelu a řada aktivit, které hotel nabízí, jsou důvodem, proč u nás firemní zákazníci teambuildingové akce poptávají každý rok. Prostě nabízíme standardně mnoho možností, které stojí za vyzkoušení a které byste museli jinde poptávat extra, ušetříte i za dopravu a ubytování lze pojmout také ekonomicky. Díky tomu lze u nás uspořádat firemní teambuilding levně.

Teambuildingové akce

Prostředí, vybavení a okolí hotelu Luna nabízí mimořádné možnosti pro realizaci různých teambuildingových aktivit, které obvykle vhodně doplňují například probíhající školení s cílem rozvíjet pracovní týmy a zvyšovat jejich efektivitu.

Hotel se nachází v bezprostřední blízkosti rozsáhlého lesa, rybníku a kopců. K dispozici jsou dvě univerzální tenisové hřiště s umělým povrchem. V hotelu je kulečník, stolní tenis, virtuální střelnice, simulátor jízdy v autentickém batmobilu. Hotel disponuje vyhlášeným wellness centrem, které nabízí sauny, vířivku, masáže a krytý bazén. Díky tomu lze vymyslet řadu různých teambuildingových aktivit outdoorového či neoutdoorového typu.

Vždy můžeme nabídnout i tzv. „mokrou“ indoor variantu, a to díky tělocvičně, bazénu, wellness centru a mnoha variabilně využitelným učebnám, protože počasí je to jediné, co pro úspěch Vaší akce zajistit nedokážeme.

Chcete-li pro dosažení optimálního teambuildingového efektu Vaší akce využít služeb profesionální agentury, rádi Vám poskytneme kontakt na některého z našich spolupracujících partnerů, kteří naše prostředí důvěrně znají.

Family day – rodinný den

Stále oblíbenějším typem akce jsou i takzvané family days, na kterých se schází spolupracovníci z firmy včetně svých rodin, což dále podporuje utužování vztahů na pracovišti a dosahování lepší efektivity. Podporuje se tak pocit sounáležitosti a skutečné „tahání za jeden provaz“, což je obzvláště důležité u společností s mnoha pobočkami.

Poloha našeho konferenčního hotelu mezi Prahou a Brnem ve středu ČR nedaleko dálnice D1 je z tohoto pohledu velice výhodná. Navíc díky velmi variabilním možnostem využití vnitřních i vnějších prostor hotelu včetně rybníka, luk a lesa zde nabízíme opravdu skvělé možnosti vyžití, které Vám rádi pomůžeme přizpůsobit Vašim představám a potřebám.

Prosíme oslovte nás s Vaší rámcovou představou.