Reference

Co říkají naši hosté?

Služeb našeho hotelu využily v posledních letech kromě individuálních hostů i stovky firem a jiných organizací včetně těch, které patří k nejvýznamnějším v ČR. Čeho si nejvíce vážíme je skutečnost, že se naši klienti rádi vrací. Než abychom se dále rozepisovali, co Vám můžeme nabídnout, raději dáme prostor těm, kteří už u nás již byli:

Setkání spolužáků ve středu republiky

V loňském roce se ve vašem hotelu uskutečnilo setkání spolužáků, kteří se učili v … Letos bychom chtěli tento sraz opakovat. Proto se na Vás obracím se žádostí zda by bylo možné uskutečnit naše setkání u Vás v hotelu, kde se nám všem moc líbilo.

Božena P.

Školení ve středu republiky

My Vám děkujeme za milé zázemí pro naše školení, výborné jídlo a příjemnou obsluhu.

Vladislava N., významný výrobce dveří

Vědecká konference

Chtěl bych velmi ocenit celý váš personál a zvláště pana provozního. Byl k nám velmi vstřícný a jeho pracovní nasazení je obdivuhodné. Významnou měrou přispěl k úspěchu celé naší akce, účastníci odjížděli velmi spokojeni a jistě budou váš hotel doporučovat dalším klientům a sami se do něj i vracet.

Oleg D., organizátor vědecké konference

Vnitrofiremní akce

Pro personál tohoto hotelu není nic problém. Akci pro 100 lidí zvládnou zorganizovat s přehledem. Moc děkujeme, užili jsme si to.

Kateřina Š., přední dodavatel jazykových služeb

Sportovně-relaxační víkend

Dobrý den, chci poslat poděkování za výborné služby které nám poskytl Hotel Luna při našem sportovně-relaxačním víkendu. Já i mé klientky jsme byly moc spokojené s ubytováním, službami, s výborným stravováním i s celkovou péčí. Ještě jednou děkuji a těším se na další setkání.

Majka Š., cvičitelka

Úspěšný event

Slyším na organizaci celého eventu samou chválu. Kolegyně mi řekla, že s tak dobrým přístupem, jaký máte vy, se v Česku ještě nesetkala. Moc vám za všechno děkuji. Váš hotel určitě každému doporučíme.

Emilia V., významná finanční společnost

Letní škola matematiky

Dovolte mi, abych ještě alespoň touto formou poděkovala Vám i všem vašim kolegům v hotelu Luna za pobyt, který jsme u vás prožili v rámci letní školy matematiky. V případě, že by se akce uskutečnila i v příštím roce, velmi rádi bychom vašich služeb využili.

Libuše C., vzdělávací instituce

Akce na výbornou

Bylo to fajn, děkujeme za zajištění, klaplo to na výbornou :). Všem se u vás moc líbilo a říkali jsme si, že tam ještě něco zorganizujeme, prostory to jsou moc pěkné. Mimochodem, disc golf je totální pecka, všichni, kdo to hráli, byli nadšeni.

Matina K., přední dodavatel řešení intralogistiky

Meeting ve středu republiky

Moc se nám u Vás líbilo a rádi bychom se opět za rok u vás sešli, pokud se Vám uvolní ten termín. Luna pro nás byla správnou volbou nejen polohou ve středu republiky, ale i kvůli příznivé ceně.

Jan D.

Mezinárodní kongres

Ráda bych Vám touto cestou chtěla poděkovat za zajištění 10. mezinárodního kongresu, který proběhla u Vás, v hotelu Luna. Účastníci akce byli velmi spokojeni, jak s úrovní služeb, tak s lokalitou. Za sebe, jakožto organizátora celé akce, děkuji za zajištění prostor včetně techniky, ubytování i stravování, vše proběhlo v pořádku a k naší spokojenosti.

Alena S., organizátor kongresů

Malá konference

V loňském roce jsme u Vás pořádali malou konferenci. V letošním roce bychom to rádi zopakovali.

Marie V.

Seminář pro významné zákazníky

Vazeni pracovnici hotelu Luna, poradali jsme u Vas v hotelu Luna seminar pro nase vyznamne zakazniky. Rada bych celemu personalu hotelu touto cestou jeste jednou podekovala za prikladnou peci o vsechny nase hosty, take za pekne ubytovani a vyborne celodenni obcerstveni. Velky uspech sklidil jak obed, tak i vecerni raut a take byli nasi hoste velmi spokojeni s tocenym pivem Bernard i Plzen :o) Spokojenost byla i s hotelovymi sportovisti a wellness.

Katerina N., přední IT společnost

Family weekend na Vysočině

Děkujeme za pěkný víkend, všem se ve vašem hotelu líbilo a byli spokojení.

Kateřina L., IT společnost

Menší akce

Já Vám děkuji za skvělý pobyt u Vás v hotelu, myslím, že všichni odjeli spokojeni, žádné remcání jak už to někdy bývá, jsem nepostřehl.

Milan O.

Firemní výjezd

Chtěli bychom Vám zpětně poděkovat za zprostředkování prostor pro náš firemní výjezd. Hotel Luna nám vyhovoval ve všech směrech a předpokládám, že se tam do budoucna budeme na různé akce vracet. Děkujeme za vstřícné jednání Vás i Vašeho personálu. Moji kolegové si ještě dlouho budou chválit Vaši kuchyni, takhle spokojeni s jídelníčkem dlouho nebyli :-).

Zuzana B., přední IT společnost

Konference pro klíčové zákazníky

Rádi bychom Vám a Vašim kolegům poděkovali za perfektně zvládnutý průběh uživatelské konference pro naše klíčové zákazníky. Oceňujeme vysokou profesionalitu, pohotovost a vstřícnost celého personálu hotelu. K úspěchu celé akce bezpochyby přispěl i hotel Luna. Občerstvení, oběd a zejména večerní raut byl excelentní. Večerní ochutnávka piva Bernard byla příjemným zakončením dne, na který budeme dlouho vzpomínat.

Zdenka R., dodavatel IT řešení

Akce hokejistů

Rád bych tímto jménem celého našeho klubu poděkoval za víkendové opečování hokejistů Vídně.
S dalšími akcemi se počítá a jelikož vše proběhlo OK a není tudíž důvod měnit, jak se říká, vítěznou sestavu, také my samozřejmě počítáme s vaším podnikem.

Marcel N., hokejový trenér

Letní seminář

Chtěla jsem Vám a celému personálu hotelu Luna moc poděkovat za vstřícnost a ochotu během našeho letošního semináře začátkem září. Byli jsme naprosto spokojení, ubytování i wellness bylo skvělé, perfektně zajištěná konferenční místnost a výborný raut. Nejvíce kladně hodnotím Váš osobitý profesionální přístup a pomoc, s kterou jsme úspěšně zvládli konání semináře!

Marcela K., lékařská asociace

Letní škola

Nejsem si jistý, jestli jsem Vám již poděkoval za pomoc při realizaci naší školy. Pokud ano, jistě nevadí, když vám poděkuji podruhé. Naše akce se vydařila. Vybavení Vašeho hotelu a okolní krajina přitáhly nadprůměrný počet účastníků. Příjemná atmosféra hotelu a vstřícnost personálu, za kterou velmi všem děkuji, udělala z LŠVT úspěšnou akci, na kterou se budou v budoucnu účastníci rádi vracet. Kromě dobrého vybavení hotelu musím ještě vyzdvihnout vysokou úroveň stravování. Jménem společnosti děkuji za všechny poskytnuté služby a věřím, že se k Vám zase v budoucnu s naší akcí vrátíme.

Karel M., Univerzita Karlova

Dokonalý teambuilding

Velmi ráda bych Vám poděkovala, za opět naprosto dokonalé služby a servis, krásné čisté spaní, vynikající jídlo. Všichni bez výjimky jsme si to u Vás prostě užili…

Libuše H., Safina

Staňte se i Vy našimi spokojenými klienty! Rádi Vám zpracujeme nezávaznou nabídku. Kontaktujte nás.


Fotogalerie