Přes zvládnutí první vlny a opadnutí prvotní paniky tu koronavirus zůstane jako potenciální riziko i nadále. Proto jsme investovali obrovské prostředky do zajištění Vaší bezpečnější a přitom pohodové firemní akce u nás. Zde najdete přehled novinek jako inspiraci pro Vaše konference, školení a konference v době koronaviru.

1. TIP NA ÚSPĚŠNĚJŠÍ AKCI V DOBĚ COVIDU-19

ZAPOJTE NEPŘÍTOMNÉ ÚČASTNÍKY DÍKY ONLINE PŘENOSU
V současné situaci se všichni nebudou moci účastnit připravených akcí, ať už kvůli svému zdravotnímu stavu nebo situaci doma. Ale i tyto lidi je nutné zapojit. Pro malé akce nabízíme kvalitní videokameru pro videokonference. Pro velké skupiny nově nabízíme možnost streamování (online přenosu) do internetu. Zvolíte si, zda průběh Vaší akce bude dostupný široké veřejnosti, či jen vybraným osobám. I ti, co zůstali doma, se tak mohou zapojit nebo si alespoň shlédnout záznam. Nikdo tak nepřijde o důležité informace.

2. TIP NA BEZPEČNÉ ŠKOLENÍ ZA KORONAVIRU

KONFERENČNÍ OUTDOORY MÍSTO ZASEDAČEK BEZ OKEN

Teplé období je škoda trávit zavření někde v zasedačce, byť u nás jsou všechny sály s okny. Lepší je být na vzduchu, kde koronavirus má mnohem méně šancí. Nově jsme zastřešili velkou terasu kvalitní posuvnou markýzou, která zajistí ochranu před sluncem i deštěm. Celkem tak už nabízíme čtyři venkovní prostory chráněné před nepřízní počasí. A při pěkném počasí může být příjemnou změnou i posezení na lavicích v přírodě či na trávě. Venkovní posezení má navíc zásadní výhodu, že při splnění podmínek nemusíte řešit roušky.

3. TIP NA ÚSPORY V DOBĚ KORONAVIRU

CHYTRÁ ŘEŠENÍ PRO OMEZENÉ ROZPOČTY

Ekonomické dopady koronaviru vedou mnohde k tlaku na levnější pořádání akcí. V hotelu LUNA kromě standardně výhodných cen rádi nabídneme i alternativní termíny, kde jsou podmínky ještě výhodnější. Dále u nás můžete zásadním způsobem ušetřit na doprovodném programu. Významným způsobem jsme totiž rozšířili zábavní a teambuildingové aktivity, které u nás můžete využívat. Můžete si tak vystačit i bez služeb teambuildingových agentur, které stojí nemalé peníze. A pokud Vaše společnost využívá Multisport kartu jako zaměstnanecký benefit, je možné některé aktivity uhradit i těmito kartami. Ušetříte tak v rozpočtu akce.

4. TIP NA INOVACE MOTIVOVANÉ KORONAVIREM

NETRADIČNÍ ROK, NETRADIČNÍ FORMÁTY I TERMÍNY

Mnoho osob bylo několik měsíců doma, ať už na home office, v karanténě, ošetřovačce či překážce v práci. Absence lidského kontaktu komplikovala mezilidské vztahy v práci i s klienty. Když už je celý rok velmi netradiční, je příležitost pojmout netradičně i vše ostatní. Tradiční teambuilding či setkání s klienty lze nahradit třeba za family day, kde mohou účastníci přijet i s rodinami, což pomáhá ještě lepšímu provázání. Podobně lze volit pro akce i letní termíny, když lidé nebudou na dvoutýdenních zahraničních dovolených bez možnosti návratu. Populárními se tak stávají i netradiční termíny například z neděle na pondělí apod., protože je potřeba minimalizovat počet nepracovních dní, když se mnohde tolik nepracovalo.

5. TIP NA VEČERNÍ ZÁBAVU PŘI ŠKOLENÍCH V DOBĚ KORONAVIRU

VEČERNÍ POSEZENÍ PO SVÉM A SE SVÝMI

Málokdo bude chtít večer sedět v restauraci s mnoha dalšími hosty. Nabízíme řadu prostor, kde můžete být sami se svými. Nejoblíbenější pro pohodové večerní posezení jsou v létě kryté venkovní prostory. Kromě kvalitního jídla a pití můžeme zajistit i nejrůznější zábavu. Oblíbenou atrakcí je už třeba vlastní čepování piva a kofoly přímo hosty. A možností je mnohem více. Přitom můžete být na čerstvém vzduchu s možností přitopení, pokud by teploty v noci poklesly. Nebo se vrátit k dříve tak oblíbenému posezení u plápolajícího ohně.

6. TIP NA ZCELA BEZPEČNÉ PLATBY BEZ OHLEDU NA COVID

BEZKONTAKTNÍ PLATBY OPRAVDU BEZKONTAKTNĚ

Placení bezkontaktní kartou je běžný základ, ale stejně není tak úplně bezkontaktní. Dochází při něm ke kontaktu s obsluhou a u větších plateb i s klávesnicí. Proto jsme se rozhodli jít dál a investovali do aplikace, která Vám umožní přenést přehled Vaší útraty z restaurace do Vašeho mobilu. Tam ho můžete nejen průběžně kontrolovat, ale též útratu vyrovnat. Účtenka Vám pak přijde bezpečně a ekologicky na email.

Nezávazně poptejte firemní akci

7. TIP NA POŽADAVKY NA INTERNET ZA KORONAVIRU

INTERNET, CO VÁS NEZRADÍ

V době, kdy se s některými hosty, kteří museli zůstat doma, bude komunikovat online, dále vzrůstá význam internetu. Vylepšili jsme proto naše internetové připojení, aby zajišťovalo ještě spolehlivější a rychlejší přenos tam, kde to je potřeba. Navíc díky prioritizaci účastníků nehrozí, že by probíhající videokonferenci jakkoliv zdržovalo počínání několika účastníků, kteří si zrovna během přestávky povídali o nových filmech, které si musí hned stáhnout…

8. TIP NA BEZPEČNÉ PROSTORY PRO FIREMNÍ AKCE

DEZINFEKCE PROSTOR OZÓNEM

Průběžná dezinfekce nejvíce dotýkaných ploch je základ. Kvalitní dezinfekce proto máme dost. Plnou ochranu to však nezajistí, protože do každého záhybu se nelze dostat. Proto jsme pořídili profesionální generátor ozonu pro kvalitní dezinfekci společných prostor. O vhodnosti ozónu pro dezinfekci dobře vypovídá, že je oblíbený i v hromadné dopravě. Ozón svou nestabilitou ničí patogeny a rozkládá se na kyslík. Díky tomu přicházíte do čistých prostor.

9. TIP NA ČISTÝ VZDUCH PŘI EPIDEMII

ČISTÝ VZDUCH NA MAXIMUM

Lékaři potvrzují, že čerstvý vzduch a pobyt venku zvyšují přirozenou imunitu. A vitamín D ze sluníčka také přispívá ochraně před koronavirem. Náš region nabízí jedno z nejčistších prostředí v ČR, které si můžete dokonale užít. Dýchejte plnými plícemi. Malá ranní procházka či dokonce rozcvička ještě před snídaní Vás dokonale probudí. Snídani či oběd si můžete užít na sluncem zalité terase s výhledem na rybník. Můžeme připravit i piknikový balíček.

10. TIP NA BEZPEČNÝ PRŮBĚH FIREMNÍCH AKCÍ DÍKY ZODPOVĚDNOSTI ÚČASTNÍKŮ

PODPORUJEME ZODPOVĚDNOST NAŠICH HOSTŮ

Pro eliminaci rizika šíření koronaviru je důležitá i zodpovědnost jednotlivých účastníků. My jim v tom pomáháme řadou opatření (zásobníky s dezinfekcí, vysokokapacitní zásobníky s dobře roztíratelným pěnovým mýdlem; dostatečná zásoba mýdla na pokojích, pokyny k bezpečnému chování atd.). Nabízíme roušky, pokud někdo nepřijede plně vybaven. Nejdůležitější však je, aby ti, co se necítí dobře, zůstali raději doma. NYNÍ JE TO UŽ O NÁS VŠECH.

Nezávazně poptejte firemní akci