Svatební diskotéka nebo kapela

Domů » Svatby » Svatební diskotéka nebo kapela

Plánujete svatbu na Vysočině a hledáte ideální místo, kde by se vaši svatebčané mohli bavit až do ranních hodin? Naše hotelové prostory nabízí perfektní podmínky pro pořádání svatební diskotéky či koncertu kapely. Ať už preferujete živou hudbu nebo DJe, naše sály jsou připraveny uspokojit vaše představy o dokonalé svatební zábavě.

Svatba v přírodě je nádherný zážitek, který si však vyžaduje i adekvátní zábavu pro všechny hosty. Ať už plánujete svatbu i pro 100 a více osob, naše prostory jsou dostatečně velké a flexibilní, aby uspokojily vaše potřeby. Děti mezi svatebčany se mohou těšit na speciální dětský koutek, kde budou mít k dispozici řadu her a aktivit, které je zabaví po celou dobu svatebního veselí.

Nenechte se omezovat počtem hostů ani vašimi představami o ideální svatební zábavě. Naše hotelové prostory na Vysočině jsou připraveny hostit svatby všech velikostí a stylů. Ať už si přejete diskotéku s DJem, koncert živé kapely nebo třeba kombinaci obojího, jsme zde, abychom vám pomohli uskutečnit svatbu vašich snů.