WOW masáž – „Wellness On Water“

Domů » Pobyty » WOW masáž – „Wellness On Water“

Hledáte způsob, jak se zbavit stresu, napětí a bolesti? Chcete si dopřát relaxaci a regeneraci těla i mysli? Pak je pro vás ideální volbou v našem hotelu suchá masáž v hydromasážní vaně, která vám nabízí moderní a efektivní způsob masáže dvěma proudy příjemně teplé vody přes vrstvu přírodního kaučuku. WOW jako „wellness on water“ Vám ukáže blahodárnou sílu vody masírující a prohřívající zároveň.

Suchá hydromasážní vana je určena pro masírování celého těla nebo jeho částí podle vašich potřeb a preferencí. Můžete si nastavit intenzitu, délku a frekvenci masáže, stejně jako hudbu nebo osvětlení pro dokonalou atmosféru. Masáž probíhá v lehkém oděvu, takže nemusíte mít obavy z namočení či nepohodlí.

Suchá hydromasážní vana má mnoho terapeutických a relaxačních účinků, mezi které patří odbourání stresu a únavy, snížení svalového napětí a křečí, podpora látkové výměny a hlavně unikátní relaxační účinek pro fyzickou i duševní rovnováhu.

Neváhejte a objednejte si svou suchou hydromasáž a i Vy si vychutnáte její WOW efekt!
Můžete si zvolit variantu na 20 minut či pro pár na 40 minut.

Individuální rezervace

🛌 Pokoje a ceny

🌲Začátek prázdnin

Výhody přímé rezervace u nás:

💰 Nejnižší cena, 🏊‍♂️ vstup do bazénu, negarantované výhody: 👍 upgrade na lepší pokoj, 🕐brzký check-in a 🕚pozdní check-out