Uspořádejte firemní akci v našem hotelu, který se nachází mezi Prahou a Brnem v krásné přírodě na Vysočině. Dostupnost z Prahy je díky dálnici D1 velmi dobrá. Do hotelu dorazíte za 60 minut. Z Brna trvá cesta pod 75 minut. Jsme schopni nabídnout ubytování i pro více než 200 osob. Firemní akce v našem hotelu pořádá spousta menších i větších firem a každý rok se k nám vrací, protože nabízíme řadu aktivit pro teambuilding, večírky, silvestrovské oslavy a jiné příležitosti.

Toto je jen několik důvodů, proč uspořádat firemní akci s ubytováním v kongresovém hotelu Luna mezi Prahou a Brnem na Vysočině:

  1. PŘÍJEMNÝ HOTEL: Nabízíme přes 170 lůžek v nekuřáckých hotelových pokojích s balkonem a možností variabilního uspořádání postelí jako samostatných či manželských. Pro větší akce zajistíme dalších 40 lůžek v chatkách patřících k hotelu či v nedalekém hotelu.
  2. UNIKÁTNÍ POLOHA A SKVĚLÁ DOSTUPNOST: Výhodná poloha uprostřed republiky, přitom nedaleko dálnice D1 u Ledče n. S. – necelou hodinu od Prahy a 75 minut od Brna. Díky tomu, že účastníci stráví méně času na cestě, můžete věnovat větší prostor vlastnímu obsahu Vaší akce.
  3. ZNAČNÉ ÚSPORY: Díky naší poloze ušetříte překvapivě hodně peněz ve srovnání s méně dostupnými hotely – když 100 účastníků ujede 70 km navíc a stráví zbytečnou hodinu na cestě navíc, jdou náklady do desetitisíců. Dále u nás naleznete zdarma dostatek parkovacích míst, která jinde zpoplatňují.
  4. KONFERENČNÍ PROSTORY: Naše konferenční centrum Vysočina nabízí flexibilitu 12 konferenčních prostor s denním světlem a pěknými výhledy. Hlavní sál pojme až cca 200 osob. Prostory jsou přizpůsobeny pro akce i svým moderním vybavením (dataprojektory na stropě, elektrická plátna, ozvučení apod.). Do sálu i do foyer může vjet automobil.
  5. RYCHLÝ INTERNET: Celý areál je pokryt Wifi zdarma. Navíc nabízíme prioritní rychlejší internet pro přednášející. Pro větší bezpečnost i spolehlivost máme v konferenčním centru i na pokojích také pevné datové zásuvky.
  6. WELLNESS A SPORT: Krytý bazén, sauny, whirlpool, discgolfové hřiště i dva venkovní multifunkční tenisové kurty s umělým povrchem a osvětlením a další možnosti nabízí relaxaci i odreagování nutné pro dosažení optimálních výsledků Vaší akce. Jen pár km daleko je speciální offroadová dráha pro čtyřkolky.
  7. PROSTŘEDÍ: Krásné místo na břehu rybníka uprostřed lesů na úpatí nejvyššího vrcholu Havlíčkobrodska se zdravým vzduchem s výjimečnými možnostmi nejen pro outdoorový teambuilding, včetně možnosti celý areál uzavřít pro veřejnost.
  8. RESTAURACE: Výborná jídla od našich kuchařů ocení všichni účastníci Vaší akce. Jejich požadavkům též přizpůsobíme provozní dobu restaurace. Kromě hlavní restaurace nabízíme i posezení v restauračním salonku, na dvou samostatných terasách, zastřešeném prostoru pod terasou či na krytém posezení u rybníka. Nabízíme tak možnost grilování (například prasátka).
  9. SPOKOJENÍ KLIENTI: Vždy se snažíme hledat i neobvyklé cesty pro spokojenost našich hostů a dosažení cílů jejich akcí. Máme zkušenosti s realizací již mnoha tisíc firemních akcí.
  10. ZAJÍMAVÉ PODMÍNKYU nás naleznete vždy individuální přístup a rozumné ceny.

Není podstatné, který z uvedených důvodů je pro Vás ten rozhodující. Klíčové je, že uděláme maximum pro úspěch Vaší akce. Kontaktujte nás pro zpracování nezávazné nabídky pro Vaši akci.