Akční pobyty na Vysočině

Domů » Pobyty » Akční pobyty na Vysočině

Konferenční hotel LUNA je vyhledávanou destinací pro individuální pobyty zejména díky nádhernému prostředí, ve kterém se nachází a řadě možností v hotelovém areálu.

Hotelové pokoje nabízí nádherný výhled na rybník nebo do lesa, který si na většině pokojů můžete vychutnat z balkonu či terasy. Všechny pokoje disponují vlastním sociálním zařízením, LCD televizí a fénem.

Hotel má vyhlášené wellness centrum, které patří mezi nejoblíbenější v našem regionu. Můžete se těšit na vířivku, sauny, masáže a krytý bazén. Nechte se hýčkat a načerpejte síly. Díky svému umístění v krásné přírodě na Vysočině se nabízí také řada tipů na výlet, buď pěšky nebo na kole (které si můžete v hotelu půjčit).

Ať už u nás chcete strávit jen víkend nebo zůstat déle, Hotel Luna je ideální místo. Kromě wellness centra a turistiky můžete využít i tenisové kurty, zahrát si oblíbený discgolf nebo se zabavit přímo v hotelu virtuální střelnicí, kulečníkem nebo třeba simulátorem závodního automobilu v kokpitu skutečného batmobilu.

V celém hotelu je základní internet přes Wifi zdarma (v pokojích je možné i pevné připojení přes kabel). Parkování na hotelovém parkovišti je zdarma.

Tématické pobyty

U všech pobytů lze úhradu dovolené provést i přes zaměstnavatele z fondů FKSP. Stačí nám specifikovat přesné podmínky u Vašeho zaměstnavatele.

Aktuální nabídka

Úspěšně proběhlo

Máte-li specifické požadavky, rádi Vám namixujeme služby podle Vašeho zájmu do individuálního balíčku.

Rezervace pobytu     Akční balíčky

O čistotu našeho prádla se starají s láskou a péčí pracovníci sociálního podniku Pradlenka Barborka z nedaleké Ledče nad Sázavou, proto je vždy tak krásně voňavé a pečlivě nažehlené.

Neváhejte, a Váš preferovaný pobyt ihned zarezervujte, nebo si vyberte z akčních balíčků, aby Vám preferovaný termín neobsadil někdo rychlejší.

Kromě ubytování na hotelu nabízíme též možnost cenově výhodných pobytů v nedalekých chatkách u vody.

Individuální rezervace

🛌 Pokoje a ceny

🌲Začátek prázdnin

Výhody přímé rezervace u nás:

💰 Nejnižší cena, 🏊‍♂️ vstup do bazénu, negarantované výhody: 👍 upgrade na lepší pokoj, 🕐brzký check-in a 🕚pozdní check-out