Řešíte kam na teambuilding? Ať už je cílem Vaší firemní akce Vysočina nebo Střední Čechy, už jste našli – hotel LUNA na pomezí středočeského kraje a Vysočiny. V krásné přírodě Posázaví a v přitom jen pár km od dálnice D1. Hlavní předností hotelu LUNA pro pořádání teambuildingů však není skvělá poloha ve středu ČR, ale konferenční centrum a výborné možnosti pro zajímavý program teambuildingu venku i vevnitř. Desítky teambuildingových aktivit máme přímo připravených, abychom šetřili Váš čas i peníze.

Teambuildingové akce – v čem je jejich přínos?

Co to znamená, když to ve firmě vypadá jako v mateřské školce, kde se zaměstnanci dohadují mezi sebou, každý si věci chce dělat po svém a úplně jinak, než to dělají ostatní? V důsledku pokulhává proudktivita a nikomu práce nedělá radost? Pak je to jasný indikátor hrozícího průšvihu, kterému je potřeba předejít.

Mezi nejčastější důvody pro pořádání teambuildingů patří právě nízká produktivita a motivace zaměstnanců, problematická komunikace uvnitř firmy a nedostatečné porozumění cílům společnosti. Teambuildingový program může při správně zvolených teambuildingových aktivitách nastartovat potřebnou změnu s násobně lepším efektem, než mají dlouhé porady v kanceláři.

Klíčové jsou teambuildingové akce pro firmy s mnoha pobočkami, u kterých není ani poznat, že patří do jedné společnosti, pokud dokonce nejdou úplně proti sobě.

S čím pomůže teambuilding na Luně?

Teambuilding se může zaměřit na tyto časté problémy:

KomunikaceTeambuilding aktivity mohou pomoci ke zlepšení komunikace mezi různými pobočkami nebo týmy. Když se zaměstnanci setkají a stráví čas společně, mohou se lépe poznat a získat lepší povědomí o tom, jak pracují jejich kolegové v jiných lokalitách. To může vést ke zlepšení spolupráce a koordinace mezi pobočkami a týmy.
JednotaTeambuilding aktivity mohou pomoci k posílení jednoty a identity společnosti. Když se zaměstnanci z různých poboček setkají a spojí do týmu, mohou si uvědomit, že jsou součástí většího celku. To může vést ke zvýšení loajality vůči společnosti a pocitu sounáležitosti mezi zaměstnanci.
Společné cíleTeambuilding aktivity mohou pomoci k posílení společného směřování a cílů společnosti. Když se zaměstnanci spojí do týmu, mohou společně pracovat na řešení problémů a rozvíjení nových nápadů. To může vést k posílení vize a strategie společnosti a její schopnosti uspět v konkurenčním prostředí.
Sdílení zkušenostíTeambuilding aktivity mohou být příležitostí k sdílení zkušeností a osvědčených postupů mezi různými pobočkami a týmy. Když se zaměstnanci setkají a diskutují své zkušenosti, mohou se naučit nové způsoby řešení problémů a zlepšit své pracovní výsledky.

V Konferenčním hotelu LUNA je pořádání teambuildingu radost, díky jeho prostředí, vybavení a okolí hotelu Luna nabízí mimořádné možnosti pro realizaci různých teambuildingových aktivit, které obvykle vhodně doplňují například probíhající školení s cílem rozvíjet pracovní týmy a zvyšovat jejich efektivitu.

Hotel se nachází v bezprostřední blízkosti rozsáhlého lesa, rybníku a kopců. K dispozici jsou dvě univerzální tenisové hřiště s umělým povrchem, multigolfové hřiště, tetherball, cornhole, a desítky dalřích aktivit. Máme dokonce předchystanou zábavnou olympiádu a mnohem více pro Vaši úspěšnou akci.

Oblíbené jsou teambuildingové aktivity na hotelovém rybníku třeba na dračích lodích, paddleboardech či běžných lodičkách. Mezi novinky v teambuildingové nabídce hotelu LUNA patří obrovský teamový megapaddleboard až pro 6 osob.

V hotelu je kulečník, stolní tenis, virtuální střelnice, simulátor jízdy v autentickém batmobilu. Hotel disponuje vyhlášeným wellness centrem, které nabízí sauny, vířivku, masáže a krytý bazén. Díky tomu lze vymyslet řadu různých teambuildingových aktivit outdoorového či neardoorového typu.

Počasí je to jediné, co pro úspěch Vaší akce zajistit nedokážeme. Vždy můžeme nabídnout i tzv. „mokrou“ variantu, a to díky řadě zastřešených teras a terásek pro různým typům konferenčních prostor, bazénu, wellness centru a mnoha variabilně využitelným učebnám, protože

Nabídka teambuildingových aktivit přímo od hotelu LUNA je značně široká, ale předpokládá i Vaše aktivní zapojení. Pokud si na to netroufáte, lze pro dosažení optimálního teambuildingového efektu Vaší akce využít služeb profesionální agentury. Rádi Vám poskytneme kontakt na některého z našich spolupracujících partnerů, kteří naše prostředí důvěrně znají.

Teambuilding jako family day

Speciálním typem teambuildingů jsou i takzvané family days, na kterých se schází spolupracovníci z firmy včetně svých rodin, což dále podporuje utužování vztahů na pracovišti a dosahování lepší efektivity. Podporuje se tak pocit sounáležitosti a skutečné (třeba i doslovné) „tahání za jeden provaz“. To je obzvláště důležité u společností s mnoha pobočkami, kde se zaměstnanci znají v lepším případě přes Teamsy či telefon, nebo vůbec. Není pak divu, že firemní kultura každé pobočky se může dokonce uvnitř jediné společnosti lišit.

Poloha našeho konferenčního hotelu mezi Prahou a Brnem ve středu ČR nedaleko dálnice D1 je z tohoto pohledu velice výhodná. Navíc díky velmi variabilním možnostem využití vnitřních i vnějších prostor hotelu včetně rybníka, luk a lesa zde nabízíme opravdu skvělé možnosti vyžití, které Vám rádi pomůžeme přizpůsobit Vašim představám a potřebám.

Pojďme společně připravit teambuilding na míru pro Vás

:

Školení zaměstnanců

Akci jsme si u Vás moc užili a děkujeme mnohokrát za výborný servis.

Ladislav U., výrobce a distributor potravin

Úspěšný event

Slyším na organizaci celého eventu samou chválu. Kolegyně mi řekla, že s tak dobrým přístupem, jaký máte vy, se v Česku ještě nesetkala. Moc vám za všechno děkuji. Váš hotel určitě každému doporučíme.

Emilia V., významná finanční společnost

Dvoudenní konference federace

Podle ohlasů od ostatních kolegů se jim u Vás moc líbilo a slyšel jsem jen samou chválu. Takže ji přeposílám.-)

Miroslav K., poskytovatel sociálních služeb

Úspěšná konference

Děkuji Vám za jako vždy perfektní služby a příjemné prostředí Vašeho hotelu.

Michal S., poradenství v oblasti geografie

Konference šachistů

Chtěl bych vám a všem zaměstnancům poděkovat za příjemný pobyt, byli jsme u vás velice spokojeni.

František Š.

Výjezdní akce

Velice pěkně děkuji za zajištění naší akce. Vše proběhlo k naší naprosté spokojenosti a všem se u Vás moc líbilo. I přes nepřízeň počasí jsme měli k dispozici dostatek aktivit, prostředí hotelu je velmi pěkné, všichni ochotní a především raut si všichni zúčastnění chválili.

Markéta V., přední finanční a pojišťovací instituce

Vědecká konference

Chtěl bych velmi ocenit celý váš personál a zvláště pana provozního. Byl k nám velmi vstřícný a jeho pracovní nasazení je obdivuhodné. Významnou měrou přispěl k úspěchu celé naší akce, účastníci odjížděli velmi spokojeni a jistě budou váš hotel doporučovat dalším klientům a sami se do něj i vracet.

Oleg D., organizátor vědecké konference

Úspěšný teambuilding

Mockrát Vám děkuji za organizaci, byli jsme velice spokojeni a moc se nám u Vás líbilo.

Markéta C., nadnárodní obchodní společnost

Firemní víkend

Vše bylo naprosto perfektní a všichni moc spokojení.

Nikola Š., dodavatel obkladů, dlažeb, designerské služby

Teambuildingová akce pro zaměstance

Akce proběhla v pořádku, kolegové i já jsme si jí velice užili.

Jana K., konzultace a poradenství v technickém inženýrství

Školení a prezentace kol

Rád bych Vám poděkoval jménem celé firmy za perfektní organizaci naší prezentace-školení elektrokol.
Stejně tak patří poděkování všem zaměstnancům, kteří nám vždy vyšli vstříc a velmi ochotně 
reagovali na naše neočekávané změny v programu či přípravě občerstvení. 
Velmi si toho vážíme a předběžně bychom rádi zrealizovali ve Vašem konferenčním areálu 
prezentaci naší firmy – nové modely pro rok 2021.
Ivan M., výrobce kol

Dvoudenní školení

Děkujeme za Vaše služby. Pan lektor i účastníci semináře byli velice spokojeni.

Martina L., vzdělávací institut

Vnitrofiremní akce

Pro personál tohoto hotelu není nic problém. Akci pro 100 lidí zvládnou zorganizovat s přehledem. Moc děkujeme, užili jsme si to.

Kateřina Š., přední dodavatel jazykových služeb

Konference pro klíčové zákazníky

Rádi bychom Vám a Vašim kolegům poděkovali za perfektně zvládnutý průběh uživatelské konference pro naše klíčové zákazníky. Oceňujeme vysokou profesionalitu, pohotovost a vstřícnost celého personálu hotelu. K úspěchu celé akce bezpochyby přispěl i hotel Luna. Občerstvení, oběd a zejména večerní raut byl excelentní. Večerní ochutnávka piva Bernard byla příjemným zakončením dne, na který budeme dlouho vzpomínat.

Zdenka R., dodavatel IT řešení

Konference

Děkujeme za poskytnuté služby. Pobyt u vás, v přírodě, byl jak v oáze. Jen škoda, že nebyl čas na rekreační aktivity. Snad tedy někdy příště.

Blanka H., zástupce spolku

Školení finančních poradců

Moc děkujeme za akci, spokojenost nejvyšší 😊

Tomáš H., významná finanční poradenská společnost

Letní seminář

Chtěla jsem Vám a celému personálu hotelu Luna moc poděkovat za vstřícnost a ochotu během našeho letošního semináře začátkem září. Byli jsme naprosto spokojení, ubytování i wellness bylo skvělé, perfektně zajištěná konferenční místnost a výborný raut. Nejvíce kladně hodnotím Váš osobitý profesionální přístup a pomoc, s kterou jsme úspěšně zvládli konání semináře!

Marcela K., lékařská asociace

Meeting ve středu republiky

Moc se nám u Vás líbilo a rádi bychom se opět za rok u vás sešli, pokud se Vám uvolní ten termín. Luna pro nás byla správnou volbou nejen polohou ve středu republiky, ale i kvůli příznivé ceně.

Jan D.

Teambuilding jako poděkování

Každý rok pro naše zaměstnance organizujeme společné setkání jako poděkování za jejich loajalitu a odvedenou práci. Na této společné akci nám velmi záleží a hledáme vhodné prostory, kde se nám dostane profesionálních služeb. Ve Vašem hotelu jsme již byli a protože jsme byli spokojeni, ráda bych si aktualizovala nabídku…

Kateřina L., vzdělávací agentura

Menší akce

Já Vám děkuji za skvělý pobyt u Vás v hotelu, myslím, že všichni odjeli spokojeni, žádné remcání jak už to někdy bývá, jsem nepostřehl.

Milan O.

Mezinárodní kongres

Ráda bych Vám touto cestou chtěla poděkovat za zajištění 10. mezinárodního kongresu, který proběhla u Vás, v hotelu Luna. Účastníci akce byli velmi spokojeni, jak s úrovní služeb, tak s lokalitou. Za sebe, jakožto organizátora celé akce, děkuji za zajištění prostor včetně techniky, ubytování i stravování, vše proběhlo v pořádku a k naší spokojenosti.

Alena S., organizátor kongresů

Firemní setkání

Děkujeme za příjemně strávené chvíle u Vás na hotelu, moc se nám tam všem líbilo.

Petra S.

Lékárnický kongres

Chtěla bych Vám poděkovat za příjemný víkend, který jsme s lékárníky z celé republiky mohli poslední májový víkend strávit ve Vašem hotelu a jeho krásném okolí. Vstřícnost a ochota Vašeho personálu nám ulehčila spoustu situací a celkově jsme byli velmi spokojeni s poskytovanými službami – od zajištění prostor pro konferenci včetně ubytování, přes technické zázemí a rady kam na výlet, až po vynikající kulinářské zážitky během celého víkendu (včetně speciálního dovozu nápojů :-). Při příští návštěvě Hotelu Luna budu doufat, že vybyde čas i na pohodové posezení u táboráku a relaxaci v lákavém wellness.

Jana M., organizátor akcí

Firemní akce

Akce proběhla v pořádku. Klient byl velice spokojen, takže spokojenost na všech stranách.

Zuzana H., organizátorka akcí

Školení

Děkujeme, se zajištěním akce i s poskytovanými službami jsme byli spokojeni.

Mirka K., přední výrobce a dodavatel pro stavbu

Úspěšná akce

Po loňské pozitivní zkušenosti naší akce konané ve Vašem hotelu, jsme se rozhodli uspořádat akce zase u Vás.

Ivan J.

Opakování akce

Po veliké spokojenosti ze začátku letošního roku, kdy jsme u Vás pořádali školení stavbyvedoucích, bych se Vás ráda zeptala, zda by bylo možné tuto akci u Vás zopakovat, a to v termínu …?

Jana B., významný dodavatel telekomunikačních a datových sítí

Výroční firemní akce

I touto cestou ještě jednou děkujeme Vám, celému týmu Hotelu Luna s restaurací a wellness za perfektní organizaci a přátelskou atmosféru po celou dobu konání naší akce u Vás. Těšíme se na setkání budoucí.

Pavel V., výrobce autodílů

Setkání učitelů

Ještě jednou děkujeme za skvělé služby, které nám byly poskytnuty. Poděkování patří i obsluze baru a kuchyni.

Lenka D., základní škola

Víkend pro zaměstnance

Ještě jednou bych chtěla poděkovat za skvělý víkend strávený ve vašem hotelu. Od kolegů jsem slyšela mimo jiné i chválu na ochotný personál, vše bylo opravdu dle našich představ.

Pavlína Ch., prodejce obkladů, dlažeb a koupelnového vybavení

Úspěšná akce

Děkujeme za veškeré poskytnuté služby. Byli jsme spokojeni a určitě Vašich služeb v budoucnu ještě využijeme.

Pavla P., zájmové sdružení

Školení manažerů

V hotelu Luna jsme s týmem manažerů strávili den a noc. Jsme velmi mile překvapeni nejen nádherným prostředím, ale také vstřícností a ochotou personálu. Prostředí, výborná strava a klidný prostor se zajištěním všech potřebných služeb a možností vše operativně měnit dle našich potřeb, nám nezbývá než hodnotit velmi pozitivně a doporučit návštěvu. Opravdu nádherné a skvělé 😀

Vlasta Holčák, kouč

Úspěšná akce

Děkuji za zdárný průběh naší akce!

Jana H., služby v oblasti elektroenergetiky a tepelné techniky

Akce pro Policejní prezidium.

Děkuji za perfektní průběh semináře pro Policejní prezidium.

Michal M., organizátor akcí

Opakovaná spokojenost

Děkuji za pěkný pobyt u Vás  – všem se u Vás moc líbilo a brzo se domluvíme na pokračování.-)

Miroslav K., poskytovatel sociálních služeb

Možnosti zábavy

Hlásíme se opět s další poptávkou. Nezapomeňte nám do nabídky zahrnout i discgolf. Předchozí naši klienti u Vás si tuto netradiční zábavu velice pochvalovali.

Martin D., významná cestovní agentura

Family weekend na Vysočině

Děkujeme za pěkný víkend, všem se ve vašem hotelu líbilo a byli spokojení.

Kateřina L., IT společnost

Školení ve středu republiky

My Vám děkujeme za milé zázemí pro naše školení, výborné jídlo a příjemnou obsluhu.

Vladislava N., významný výrobce dveří

Dvoudenní zasedání

Moc se nám u Vás líbilo a pokud budeme zase něco organizovat, určitě se na Vás opět obrátíme, jelikož jsme zde byli velmi spokojeni. Děkuji paní Š., panu H. a též všem zaměstnancům za ochotu a vstřícnost.

Marcela H., dodavatel energií

Firemní výjezd

Chtěli bychom Vám zpětně poděkovat za zprostředkování prostor pro náš firemní výjezd. Hotel Luna nám vyhovoval ve všech směrech a předpokládám, že se tam do budoucna budeme na různé akce vracet. Děkujeme za vstřícné jednání Vás i Vašeho personálu. Moji kolegové si ještě dlouho budou chválit Vaši kuchyni, takhle spokojeni s jídelníčkem dlouho nebyli :-).

Zuzana B., přední IT společnost

Malá konference

V loňském roce jsme u Vás pořádali malou konferenci. V letošním roce bychom to rádi zopakovali.

Marie V.

Konference a teambuilding pro manažery

Akce se velice líbila – tímto bych vám chtěla MOC poděkovat za výbornou spolupráci a přípravu – všichni byly spokojení jak s prostorem, tak s jídlem. Mám jen kladné reakce.

Veronika J., významná logistická společnost

Metodické cvičení

Děkujeme za vstřícnost, ochotu a profesionalitu. Moc se nám u vás líbilo a doufám , že se k vám zase vrátíme. Jak pracovně, tak soukromě.

Hana K., IZS

Seminář osobního rozvoje

Moc děkuji za Váš přístup a milé jednání. Jednak v době pobytu u vás, ale v tuto chvíli děkuji také za poslání mé ztracené bundy. Tímto se vaše zařízení vepsalo do mé paměti.

Miroslava S.

Firemní akce banky

Ještě jednou děkujeme, bylo to u vás moc příjemné :)
Dominik G., zástupce banky

Firemní akce v chatkách

Moc se nám to líbilo. Všem moc děkujeme.

Libor K., komplexní řešení klimatizačních zařízení

Seminář pro významné zákazníky

Vazeni pracovnici hotelu Luna, poradali jsme u Vas v hotelu Luna seminar pro nase vyznamne zakazniky. Rada bych celemu personalu hotelu touto cestou jeste jednou podekovala za prikladnou peci o vsechny nase hosty, take za pekne ubytovani a vyborne celodenni obcerstveni. Velky uspech sklidil jak obed, tak i vecerni raut a take byli nasi hoste velmi spokojeni s tocenym pivem Bernard i Plzen :o) Spokojenost byla i s hotelovymi sportovisti a wellness.

Katerina N., přední IT společnost

Firemní akce

Dovoluji si touto cestou poděkovat za organizaci i průběh akce u Vás v hotelu. Z mé strany neshledávám žádný problém, vše proběhlo v pořádku. Děkuji.

Romana B., přední dodavatel manipulační techniky

Akce na výbornou

Bylo to fajn, děkujeme za zajištění, klaplo to na výbornou :). Všem se u vás moc líbilo a říkali jsme si, že tam ještě něco zorganizujeme, prostory to jsou moc pěkné. Mimochodem, disc golf je totální pecka, všichni, kdo to hráli, byli nadšeni.

Matina K., přední dodavatel řešení intralogistiky

Setkání zaměstnanců

Děkujeme za vaše služby, které si naši zaměstnanci chválí, a těší se na další termín školení u vás 19.-20.6., kdy se chystají využít i Vašeho ubytování a relaxace formou bazénu, vířivky.

Vzhledem k velké spokojenosti zaměstnanců bychom se rádi zeptali, zdali by nebylo možné pro 3. termín, kdy máte obsazené ubytování, využít alespoň školicí prostory včetně cateringu.

Zuzana R., výroba a prodej ocelových a nerezových výrobků

Školení pro budoucí učitele

Akce u Vás byla perfektní, moc děkujeme za ochotu a vstřícnost, vyřiďte prosím poděkování i zaměstnancům.
Rádi bychom pobyt u Vás zopakovali.
Budeme se těšit na další setkání.
Zuzana B., organizace programu

Firemní oslava

Chci poděkovat Vám a celému Vašemu kolektivu za skvělou přípravu zázemí naší páteční firemní akce v prostorách hotelu Luna. Ohlasy přítomných jsou veskrze pozitivní, všichni byli nadšeni prostředím i celkovým zabezpečením akce.
Věřím, že naše spolupráce bude pokračovat i v budoucnu.

Jan H., výrobce a dodavatel obalových materiálů a balicích strojů

Nadšení z akce

Dnes ráno jsme měli s kolegy sezení týkající se průběhu letošní akce. Všichni absolutně nadšení, včetně našeho pana ředitele.
– Nejlepší lokalita za všech 13 let
– Výborná kuchyně
– Excelentní čuník (to byl koncert)
– Výborný personál (hlavně ta trpělivost po půlnoci)

Lucie Š., významná IT společnost

Úspěšný firemní seminář

Děkuji Vám za super servis a věřím, že si seminář u Vás za rok zopakujeme. 😉

Nela K., výroba a poradenství v oblasti telekomunikačních a slaboproudých technologií

Zákaznické dny

Velice děkujeme za zajištění veškerého servisu i ubytování pro naše Zákaznické dny.
Velké díky patří i paní recepční a provozní za milý a velice ochotný přístup k veškerým našim požadavkům. I další členové Vašeho týmu byli úžasní a velice nápomocní.

Andrea P., HR organizace

Valná hromada na Vysočině

Vzhledem k blížícímu se termínu konání naší valné hromady, si Vás dovoluji kontaktovat a předběžně dohodnout zajištění pokojů a stravování. Ani v tomto roce neplánujeme žádné větší změny, takže lze počítat s přibližně stejným scénářem, jako v letech předchozích, kdy vše probíhalo bezchybně.

Barbora H.

Sportovní firemní akce

Pobyt u Vás byl opravdu příjemný:-).

Lenka P., přední dodavatel v oblasti intralogistiky

Seminář v oblasti sociálních služeb

Děkujeme za hladký průběh akce, rádi se k Vám vracíme.

Gabriela Ch., asociace v oblasti sociálních služeb

Konference asociace

Ještě jednou velice děkuji za příjemné prostředí, kde byli všichni účastníci spokojeni. Těšíme se opět na příští rok.

Petr H., asociace společností pro hardwarové i softwarové řešení v oblasti parkování

Víkendová firemní akademie

Chci Vám velice poděkovat za organizaci naší akce! Vše bylo perfektní, všichni zaměstnanci příjemní a ochotní, zejména bych ráda vypíchla paní servírku na baru – velice příjemná dáma.

Barbora P., významná finanční poradenská společnost

Vánoční večírek

Ráda bych Vám touto cestou ještě jednou poděkovala za náš vánoční večírek, který jsme u Vás měli 20.12.
Myslím, že vše proběhlo jak mělo, snad i v poklidu a především v pohodě. Od kolegů zatím slyším samá pozitivní hodnocení.
Proto bych ráda pevně zarezervovala dubnový termín pro teambuildingové školení.
Přeji Vám v novém roce vše dobré a těším se na naši další spolupráci.
Petra B., přední dodavatel komínových systémů

Úspěšné školení

Moc děkujeme celému personálu hotelu za skvělou organizaci a pohodovou atmosféru. Vše bylo perfektní a moc fajn. Všichni nám vyšli ve všem vstříc. Díky za to!

Michal S., poradenství v oblasti geografie

Firemní meeting

Nejprve bych Vám chtěla moc poděkovat – akce se povedla a všichni byli spokojeni. …

Andrea T., farmaceutická firma

Vydařená akce

Ešte raz sa Vám chcem poďakovať za vydarenú akciu u vás…

Anna I.

Akce pro zaměstnance

Všichni kolegové byli s akcí velmi spokojeni. Moc se jim líbilo, užili si to. A o to šlo.

Jana B., významný český výrobce a dodavatel vybavení pro koupelny a kuchyně

Teambuildingové výjezdní zasedání

Velice Vám děkujeme za uskutečnění pobytu u Vás, naše spokojenost byla velká.

Lada M., společnost vlastnící a provozující telekomunikační síť

Školení pro pracovníky

Chci Vám a Vašim kolegům/-yním ještě jednou poděkovat za bezproblémový průběh včerejšího a dnešního školení pro pracovníky ve vašem hotelu, kterým jsme znovu po pandemii odstartovali sérii školení u Vás.

Radek P., organizace školení v automobilovém průmyslu

Sportovní teambuilding

Rádi bychom společně s panem ředitelem poděkovali personálu hotelu Luna za skvělou akci.
Děkujeme za jasnou spolupráci při organizaci M. S., a poté vedení provozu restaurace a známé obsluze.
Akce dopadla nad očekávání. Vše bylo perfektně připraveno a děkuji za plnění i předem neohlášených přání.

Kateřina P., finanční poradenství

Firemní teambuilding

Děkujeme za skvělou přípravu a zajištění celé akce. Vše proběhlo k veliké spokojenosti všech.

Marcel V., přední obchodní řetězec

Dokonalý teambuilding

Velmi ráda bych Vám poděkovala, za opět naprosto dokonalé služby a servis, krásné čisté spaní, vynikající jídlo. Všichni bez výjimky jsme si to u Vás prostě užili…

Libuše H., Safina

Školení v oblasti geodézie

Děkujeme Vám všem za báječný přístup a přípravu celé naší akce. Jídlo vynikající, ubytování a služby také!

Martina M., společnost dodávající geodetické, navigační a stavební přístroje

Sportovní den

Díky za skvělý servis, ta černovlasá paní v restauraci a všechny další se o nás výborně staraly.

Jiří B., výrobce krmiv

Fotogalerie

[rl_gallery id="312"]