Cena firemní akce s ubytováním a cateringem

Každá skupinová akce je trochu jiná a podle požadavků klienta a termínu obvykle připravujeme samostatnou nabídku – nezávazně poptat akci na míru. Pro Vaši lepší představu o cenách Vám zde představujeme tři balíčky, které jsou nejoblíbenější, ale lze je upravit podle Vaší potřeby.

JEDNODENNÍ MEETING – 1949 Kč

Pro akce využívající celý den konferenční místnost (či dva půl dny) obsahuje:

 • 1x ubytování se snídaní
 • 2x coffeebreak smart s neomezenými nápoji (vody, kávy, čaje) po celé dopoledne či odpoledne a sladkým či slaným občerstvením,
 • 1x servírovaná večeře s nealko nápojem,
 • 1x servírovaný oběd s nealko nápojem.

DVOUDENNÍ BUSINESS – 3199 Kč

Pro akce využívající dva celé dny konferenční prostory v „pěkném“ provedení nabízí:

 • 1x ubytování se snídaní
 • 3x coffeebreak business s neomezenými nápoji (vody, kávy, čaje, džusy) po celé dopoledne či odpoledne a prémiovým sladkým i slaným občerstvením,
 • 2x bufetový oběd s nealko nápojem,
 • 1x bohatý večerní raut.

WELLNESS & RELAX S RAUTEM – 1599 Kč

Pro odpolední akce na sportovní a relaxační aktivity s bohatým rautem pro skvělou párty a ubytováním vč. rychlého využití konf. prostor, aby byla zvýšena možnost daňové uznatelnosti.

 • 1x ubytování se snídaní,
 • odpolední využití wellness & relax aktivit (bazén, sauna, vířivka, tenis, nohejbal, discgolf, rybník),
 • 1x večerní raut.

V ceně balíčků je vždy ubytování na jednu noc (jednolůžkové obsazení za příplatek), Wi-Fi a parkování. Možnost úhrady vybraných sportovních a wellness aktivit Multisport kartou, navíc získáte u prvních dvou balíčků i jednu konferenční místnost odpovídající velikosti vč. vybavení (flipchart, dataprojektor, plátno, příp. ozvučení) na jeden den (či dva půldny), resp. dva celé dny. Cena je kalkulována za účastníka při nejméně 50 osobách a zahrnuje DPH (10 %) i místní poplatek z ubytování. Platí pro akce v roce 2023.

Nezávazně poptat firemní akci


Last minute konferenční prostory mezi Prahou a Brnem zdarma – akční balíček

Pořádáte setkání v následujících sedmi dnech? Ať už jde o akci na poslední chvíli, nebo máte problém s dříve domluvenou lokalitou, kontaktujte nás. Díky velkému množství sálů a salonků je velká pravděpodobnost, že Vám dokážeme vyjít vstříc.

Abychom Vás zbavili stresu, získáte při využití našich dalších služeb pronájem konferenčních prostor zdarma. Věříme, že když vyzkoušíte naše služby, příště už budete akci rezervovat rovnou u nás a v klidu:-).

Nezapomeňte ve své poptávce uplatnit tuto last minute nabídku konferenčních prostor na Vysočině zdarma uvedením kódu #LASTMINUTEKONF#.


Firemní akce s ubytováním na Vysočině levně – akční balíček

Máte omezený rozpočet a potřebujete uspořádat firemní akci za mimořádně výhodných podmínek? Získejte slevu 75 % na pronájem konferenčních prostor. Uspořádejte svou dvoudenní akci z neděle do pondělí – podobně jako při noci z pátku na sobotu jde o kombinaci jednoho volného a jednoho pracovního dne. I přes postupně rostoucí zájem není tato kombinace ještě tolik vytížená.

Nezapomeňte ve své poptávce uplatnit tuto mimořádnou slevu na firemní akce s ubytováním na noc z neděle na pondělí uvedením kódu #SLEVANEDELE#.