Strategická poloha ve středu České republiky, jen pár kilometrů od D1

Relax a wellness pobyty v nádherné přírodě

Potřebujete si odpočinout? Přijeďte k nám do srdce Vysočiny načerpat sílu.

Díky svému zázemí se řadíme mezi přední wellness hotely na Vysočině. V našem wellness centru vyzkoušíte krytý bazén s protiproudem, finskou saunu, parní saunu, infrakabinu a whirlpool.

Venku se nachází multifunkční kurty s umělým povrchem a discgolfové hřiště. Ostatní bezprostřední okolí hotelu nabízí téměř neomezené možnosti pro akční i oddechové aktivity. Uvnitř dále využijete například virtuální střelnici, batmobil – simulátor formule, stolní tenis, kulečník či další. Prostě skvělé zázemí pro relaxaci na Vysočině.

Více o rekreačních pobytech Rezervovat ubytování či balíčky


Prvotřídní servis pro Vaše firemní akce

Ubytování pro více než 200 osob, konferenční centrum a široké možnosti areálu včetně wellness a relax – vše pro pořádání akcí.

Konferenční komplex wellness hotelu Luna má unikátní polohu na Vysočině kousek od geometrického středu ČR mezi Prahou a Brnem nedaleko dálnice D1. To účastníkům Vaší akce ušetří spoustu času – cesta od Prahy trvá necelou hodinu, od Brna cca 75 minut.

Výborné konferenční zázemí, restaurace specializovaná na konferenční catering, krásné wellness s bazénem, areál s mnoha možnostmi a nádherná příroda všude kolem. Skvělé předpoklady pro skvělou akci!

Více o firemních akcích Nezávazně poptejte firemní akci

Hotel Luna a jeho okolí

Ideální místo pro konference a kongresy

Konferenční hotel Luna je oblíbeným místem pro konání kongresů a konferencí. Celková plocha centra je více než 600 m2.

Základem je kongresové centrum s 11 konferenčními prostory. Hlavní sál je až pro 200 osob. Konferenční místnosti jsou klimatizované a standardně vybavené rychlým bezdrátovým internetem zdarma i pevnými ethernetovými zásuvkami.

Líbit se vám bude také okolí našeho hotelu. Nádherné prostředí Vysočiny na břehu rybníka uprostřed lesů je ideální na relaxaci, třeba v našem wellness centru. Za zmínku také stojí vybavení hotelu – vířivka, sauny, bazén, tenisové kurty, discgolf a další aktivity.

Více o konferenčním centru Nezávazně poptat akci


Vaše vysněná svatba v pohádkové přírodě

Chcete na svatbu vzpomínat do konce svého života? Hotel Luna je pro vás ideální místo. Nachází se v srdci Vysočiny, přesně ve středu ČR.

Ročně uspořádáme desítky svatebních hostin, mnohdy i pro více než 100 hostů. Dokonalé místo pro svatbu je snem každé nevěsty.

Romantická příroda, excelentní kuchyně, dobré nápoje, kvalitní zázemí, pohodlné ubytování a profesionální personál jsou důvody, proč si náš hotel pro tak významný den vybrat. Uspořádání svatby proběhne přesně podle vašich představ. Můžete se spolehnout, že zajistíme veškeré služby.

Více o pořádání svateb a oslav Nezávazně poptat svatbu