Jednodenní relax

Ještě jednou jsem Vám chtěla poděkovat za Vaše služby. Dlouho jsem se nesetkala s tak milým a vstřícným personálem. Určitě Vás všude doporučím a ráda opět navštívím.

Dovolená na Vysočině

Rádi bychom touto cestou poděkovali zaměstnancům hotelu Luna za velmi kvalitní služby, profesionální a přátelský přístup. Vážíme si jejich ochoty a snahy nám pobyt v období od 9. 9. – 11. 9. zpříjemnit svou péčí a snahou o naši spokojenost. Velice se nám u Vás líbilo a určitě se k vám rádi vrátíme. Děkujeme a přejeme Vám i Vašim zaměstnancům hodně zdraví a mnoho spokojených klientů.

Příjemný pobyt

Perfektní obsluha, vše hrozně milé a příjemné, pokud někdy bude čas a chuť, určitě bych přijel znovu.

Wellness víkend

Byly jsme moc spokojené, líbilo se nám ubytování, stravování i wellness, personál byl velmi příjemný a vstřícný a moc Vám za vše děkujeme. Těšíme se, že si pobyt u Vás příští rok opět zopakujeme.

Prázdninový pobyt

Hezký hotel v krásném, klidném prostředí.Pokoje čisté, mnoho aktivit pro využití volného času.Bohaté snídaně.Krásná okolní příroda + báječný klid. Ubytování v hotelu LUNA doporučuji!

Silvestrovský pobyt

Vedle příjemného silvestrovského pobytu oceňujeme a děkujeme za zaslání dámské šály, zapomenuté při odjezdu 3.1. Taková pozornost není všude běžná a byl to pro nás potěšující novoroční dárek.

Víkendový pobyt

Chtěla bych poděkovat všemu personálu hotelu Luna za krásný a ochotný přístup při našem pobytu ve Vašem hotelu. Určitě se do Vašeho hotelu vrátíme.

Víkendový wellness pobyt

Chtěla bych Vám tímto velmi poděkovat za skvělý pobyt v hotelu Luna. Navštívily jsme Vás se sestrou minulý víkend 21.-23.2. na wellness pobytu. Věřte, že jste první hotel, kam píši osobně své díky.
Velmi si ceníme nadstandardního vybavení jak pokojů, tak samotného hotelu. Wellness zóna je velmi příjemná a vybavení je výborné. Dále také doplňující aktivity jako kulečník nebo stolní tenis byly velmi milým překvapením. To vše vsazené v přírodě je skvělá kombinace pro dokonalý odpočinek.
Dovoluji si vyzdvihnout milé a velice příjemné chování personálu. Vždy nám vyšli vstříc s jakoukoliv prosbou a neméně skvělá byla kuchyně a opravdu výborné jídlo. Zvláště nás oslnila paní E., která byla absolutně úchvatná, profesionální a přitom velice milá a vstřícná ke všem hostům, svou práci odvádí neskutečně, a díky ní jsme se opravdu cítily jako v bavlnce. Prosím vzkažte toto naše upřímné díky za vše nejen jí ale i celému personálu, který se o nás tak skvěle staral.
Přejeme Vám mnoho spokojených klientů a úspěchů do budoucna.