Dovolená na Vysočině

Rádi bychom touto cestou poděkovali zaměstnancům hotelu Luna za velmi kvalitní služby, profesionální a přátelský přístup. Vážíme si jejich ochoty a snahy nám pobyt v období od 9. 9. – 11. 9. 2020 zpříjemnit svou péčí a snahou o naši spokojenost. Velice se nám u Vás líbilo a určitě se k vám rádi vrátíme. Děkujeme a přejeme Vám i Vašim zaměstnancům hodně zdraví a mnoho spokojených klientů.

Příjemný pobyt

Perfektní obsluha, vše hrozně milé a příjemné, pokud někdy bude čas a chuť, určitě bych přijel znovu.

Wellness víkend

Byly jsme moc spokojené, líbilo se nám ubytování, stravování i wellness, personál byl velmi příjemný a vstřícný a moc Vám za vše děkujeme. Těšíme se, že si pobyt u Vás příští rok opět zopakujeme.

Prázdninový pobyt

Hezký hotel v krásném, klidném prostředí.Pokoje čisté, mnoho aktivit pro využití volného času.Bohaté snídaně.Krásná okolní příroda + báječný klid. Ubytování v hotelu LUNA doporučuji!

Cvičební víkend

Chtěla bych Vám touto cestou ještě jednou moc poděkovat za krásný víkend. Děkujeme za ochotu a perfektně připravený program, paní na recepci, za velmi chutné jídlo a úsměv personálu. Vše bylo naprosto skvělé. Děkujeme a přejeme, ať se Vám daří, spousty spokojených hostů a vše nej v osobním životě.

Soustředění dětí i dospělých

Letos v zimě jsme u Vás na hotelu měli soustředění se staršíma žáky a moc se nám u Vás líbilo a byli jsme moc spokojeni. Chtěl bych zorganizovat opět soustředění, tentokrát by k Vámi rádi dorazili naši muži.