Festival

Rádi bychom Vám poděkovali za veškerou podporu, kterou jsme od vás v průběhu festivalu obdrželi. Děkujeme všem z vašeho týmu a především panu Ž. za velkou ochotu řešit vše, co v průběhu i nečekaně vyvstalo.

Seminář osobního rozvoje

Moc děkuji za Váš přístup a milé jednání. Jednak v době pobytu u vás, ale v tuto chvíli děkuji také za poslání mé ztracené bundy. Tímto se vaše zařízení vepsalo do mé paměti.

Jednodenní relax

Ještě jednou jsem Vám chtěla poděkovat za Vaše služby. Dlouho jsem se nesetkala s tak milým a vstřícným personálem. Určitě Vás všude doporučím a ráda opět navštívím.

Dovolená na Vysočině

Rádi bychom touto cestou poděkovali zaměstnancům hotelu Luna za velmi kvalitní služby, profesionální a přátelský přístup. Vážíme si jejich ochoty a snahy nám pobyt v období od 9. 9. – 11. 9. zpříjemnit svou péčí a snahou o naši spokojenost. Velice se nám u Vás líbilo a určitě se k vám rádi vrátíme. Děkujeme a přejeme Vám i Vašim zaměstnancům hodně zdraví a mnoho spokojených klientů.

Příjemný pobyt

Perfektní obsluha, vše hrozně milé a příjemné, pokud někdy bude čas a chuť, určitě bych přijel znovu.

Wellness víkend

Byly jsme moc spokojené, líbilo se nám ubytování, stravování i wellness, personál byl velmi příjemný a vstřícný a moc Vám za vše děkujeme. Těšíme se, že si pobyt u Vás příští rok opět zopakujeme.