Desítky dalších venkovních aktivit

Domů » Pobyty » Venkovní » Desítky dalších venkovních aktivit

Hotelový resort LUNA nabízí mnohem více možností pro venkovní aktivity. Přijeďte si je užít.

Rybník

Více než dva hektary velký rybník Homole, na jehož břehu se hotel LUNA nachází, láká k nejrůznějším vodním radovánkám. Každý má rád něco jiného. Někdo si užívá opalování na břehu rybníka, jiný třeba projížďku na lodičce či paddleboardu. Jezdí k nám i takoví otužilci, kteří si jdou zaplavat i v lednu. Jiný rád rybaří. Prostě rybník nabízí mnoho možností pro každého, přesně tak, jak je má rád.


Tetherball

Míčová hra pro 2-4 hráče oblíbená nejen v Americe, pro kterou máme dvě hřiště. Na třímetrový kůl v zemi je připevněn míč visící kousek nad zem. Vás a Vašeho protihráče odděluje právě ten kůl a snaha namotat provaz s míčem na kůl po směru vs. proti směru hodinových ručiček. Chytání míče či lana je zakázáno. Míč je tak v stálém pohybu díky opakovaným úderům od každého hráče jiným směrem. Kdo bude úspěšnější? Je to hra, kterou se lze rychle naučit a vychytat některé triky. Podívejte se na videoukázku.


Fotbalkulečník

Představte si třikrát větší hřiště na kulečník. Takové se už nevejde na stůl, ale hraje se venku na trávě. Koule narostly do fotbalových míčů, takže zapomeňte na tágo. Místo něj používáte vlastní nohy – kopete a skvěle se bavíte spolu se všemi kolem. Pravidla jsou shodná s kulečníkem, snažíte se „své“ míče dostat do děr dříve, než to zvládne soupeř. Videoukázka Vám přiblíží, jak na to.


XXL-Šachy

Šachy nejsou vždy jen pro dva. Nabízíme i variantu až pro čtyři hráče (můžou hrát individuálně či v teamech po dvou), která získává mimořádnou dynamiku a je tak velmi atraktivní i na sledování. Díky umístění pod krytou terasou je možné naše XXL šachy hrát i za tmy či za deště. Pokud chcete mít představu, jak se tyto šachy hrají, podívejte se na videoukázku.


PUKEC, nemysli a střílej!

Zábavná hra na rychlost a postřeh! Nemyslete a co nejrychleji nastřílejte všechny své dřevěné puky pomocí „katapultovací“ gumičky skrz branku na pole soupeře a vyhrajte. Možno hrát uvnitř i venku. Podívejte se na videoukázku.

Cornhole

Strefte se pytlíky naplněnými kukuřicí do otvoru na desce, vzdálené cca 8 metrů od vás! Uvidíte, že to nemusí být vůbec lehké, jak by se na první pohled mohlo zdát. Možno hrát uvnitř i venku. Podívejte se na videoukázku.

LUNA-Pong

Jak rychle se strefíte pingpongovým míčkem do všech kelímků soupeře? Když se kelímky naplní pivem či jiným drinkem, je možné jejich obsah po každém úspěšném hodu vypít (případně jejich „hygienickou“ alternativu). Pro bližší představu o pravidlech této zábavné hry se podívejte na videoukázku.


Čtyřcestné přetahování

Klasická zábava až pro 4 týmy a 28 hráčů. Není to jen o síle, ale i o taktice. Různé alternativy dělají hru ještě zábavnější. Podívejte se na videoukázku.


Megačlobrdo

Díky velkým figurkám venku na vzduchu na venkovním hřišti se Člověče nezlob skvěle hraje. Osvědčená hra mezi malými i velkými.


Obří prak

Vyzkoušejte svou mušku ve střílení míčem z obřího praku, což je i zajímavá teambuildingová aktivita.


Petanque

Petanque je jednoduchá a zábavná hra na trávě. K dispozici máme hned několik sad koulí.


Megašipky

Skvělá hra pro malé i velké, ať už jsou příznivci klasických šipek či nikoliv. Tato velká venkovní obdoba přináší zábavu hráčům i přihlížejícím.


Ruské kuželky

Oblíbená klasika pro dobrou zábavu. Kolik kuželek shodíte na jeden pokus?


Ohniště

U hotelu naleznete hned dvě ohniště, které Vám umožní zavzpomínat na krásnou atmosféru táboráku, kdy se díváte do ohně, posloucháte praskání dřeva a nemusíte nic řešit.

Individuální rezervace

🛌 Pokoje a ceny

🌲Začátek prázdnin

Výhody přímé rezervace u nás:

💰 Nejnižší cena, 🏊‍♂️ vstup do bazénu, negarantované výhody: 👍 upgrade na lepší pokoj, 🕐brzký check-in a 🕚pozdní check-out