Outdoorová hra Osadníci na Měsíci

Domů » Pobyty » Outdoorová hra Osadníci na Měsíci

V roce 3024 narazilo do Měsíce vesmírné těleso, které radikálně změnilo tamní podmínky pro život. Od té doby se značně podobají těm, které existují na planetě Zemi. Neustále rostoucí lidská populace okamžitě využila této příležitosti a začala na Měsíc přesouvat vylosované zájemce. K radikální změně došlo roku 3100, kdy byla dokončena první luxusní stanice na povrchu Měsíce s názvem Hotel Luna.
Otevřela se tak cesta pro kratší i delší pobyty pro zámožnější obyvatele Země. S postupujícím vývojem technologií se výlety na Měsíc staly dostupnými i pro širší veřejnost. Hotel Luna tak láká k pobytu různé dobrodružné povahy, které na vlastní nebezpečí podnikají odvážné mise a prozkoumávají známé i dosud neobjevené kouty Měsíce.
Outdoorová hra vám zabere cca 2,5 hodiny času strávených luštěním úloh a plněním úkolů. Délka je cca 6 km. Ke hře stačí jeden nabitý mobil na skupinu (rodinu).

Individuální rezervace

🛌 Pokoje a ceny

🌲Začátek prázdnin

Výhody přímé rezervace u nás:

💰 Nejnižší cena, 🏊‍♂️ vstup do bazénu, negarantované výhody: 👍 upgrade na lepší pokoj, 🕐brzký check-in a 🕚pozdní check-out