Autosimulátor v batmobilu

Domů » Pobyty » Autosimulátor v batmobilu

Jednou z oblíbených aktivit v hotelu LUNA, a to nejen pro kluky všeho věku, je batmobil. Kdo by nechtěl si vyzkoušet jízdu po slavných závodních okruzích? Můžeme jen doporučit.

Když se posadíte za volant, vyberete si trať, auto, obtížnost a můžete vyrazit na trať. Následně už jen kroužíte po trati, postupně vylepšujete své virtuální řidičské dovednosti a snažíte se předjet všechny virtuální soupeře. Samozřejmě se měří dosažený čas, což umožní konání turnajů mezi více závodníky.

Na výběr máte z mnoha tratí – více i méně známých. Ať preferujete rychlejší s dlouhými rovinkami či pomalejší s více zatáčkami, určitě si přijdete na své. Při výběru automobilu z široké nabídky si volíte i způsob řazení, protože kromě automatické převodovky můžete vyzkoušet i manuální řazení. Obtížnost pak rozhoduje o schopnostech virtuálních soupeřů i rozsahu poškození auta při nárazu. Můžete tak jízdu ideálně přizpůsobit svými řidičským dovednostem a postupně obtížnost zvyšovat. Právě tak, abyste si to co nejlépe užili.

Individuální rezervace

🛌 Pokoje a ceny

🌲Začátek prázdnin

Výhody přímé rezervace u nás:

💰 Nejnižší cena, 🏊‍♂️ vstup do bazénu, negarantované výhody: 👍 upgrade na lepší pokoj, 🕐brzký check-in a 🕚pozdní check-out