Váš pobyt na Vysočině

Relax a wellness pobyty
v srdci nádherné přírody

Wellness hotel resort LUNA je díky své poloze ve středu ČR, 60 minut od Prahy a 75 minut od Brna, ideální místo pro víkendové pobyty a dovolenou na pomezí Vysočiny a Posázaví. Návštěvníci k nám jezdí zejména kvůli wellness centru, které nabízí sauny, vířivku, masáže a krytý bazén. Hotel sídlí v krásné přírodě, kde můžete v soukromí zapomenout na každodenní stres a načerpat síly. Hotelový areál nabízí řadu doplňkových aktivit pro vaši skvělou zábavu uvnitř i venku.

Krásná
Příroda
Pro vaše
pohodlí
Pro váš
odpočinek
Pro váš
pohyb
Pro vaši
zábavu
Okolí
hotelu

Luna spojuje zábavu a odpočinek

Hotelové wellness centrum zahrnuje krytý bazén s protiproudem, saunami a vířivkou.

Multifunkční kurty s umělým povrchem pro tenis, nohejbal či volejbal. Díky osvětlení si zahrajete i večer.

Devítijamkové hřiště na multigolf, což je lákavá kombinace discgolfu, fotbalgolfu a parkgolfu – zábavných sportů pro každého. Pokud ho znáte, našemu hřišti neodoláte. Jinak je nejvyšší čas se s ním seznámit.

Volný čas lze trávit venku v nádherné krajině v okolí hotelu formou procházek či projížděk na kole (máme kolárnu), popř. vodními radovánkami (plavání, na lodičkách či dalšími) nebo  rybařením na přilehlém rybníku.

K relaxu v hotelu Luna patří i dobré jídlo

Hotel Luna nabízí posezení v příjemném prostředí nekuřácké restaurace s odděleným restauračním salonkem. Velká zastřešená terasa nabízí nádherný výhled na rybník, menší terasa pro změnu na les.

Zaměřujeme se zejména na oblíbená jídla z klasické české kuchyně. Vaříme je poctivě a s láskou, což dokazuje i certifikace naší restaurace v systému CzechSpecials.

V naší široké nabídce si vyberou příznivci nejrůznějších druhů jídel i osoby s dietními omezeními. Pro vylepšení našich jídel máme i rozsáhlou zahrádku s čerstvými bylinkami, které jídla skvěle dochutí.

Vyberte si z naší nabídky

V Hotelu Luna se rádi postaráme o váš nezapomenutelný zážitek.

Vaše zážitky v Hotelu Luna

Nezávazná poptávka    Předem děkujeme za Vaši zprávu.