Konferenční hotel LUNA***
Kouty 77, 584 01 Ledeč nad Sázavou
GPS: 49°38’18″N; 15°17’57″E;
49.638N, 15.3E

Konferenční hotel Luna má ideální polohu uprostřed ČR – mezi Prahou a Brnem (nedaleko dálnice D1) v krásném prostředí Vysočiny. Díky tomu je skvěle dostupný z celého území ČR.

Jak se k nám dostanete?

 • Autem od Prahy netrvá cesta ani hodinu. Dálnici D1 opusťte exitem 66 a jeďte na Ledeč nad Sázavou. Cestou si můžete užít krásný výhled z mostu nad Želivkou. Asi 1 km před Ledčí zahněte doprava na Jihlavu. Ještě před první obcí odbočte u fotbalového hřiště a rybníka doleva na Kouty a pokračujte rovně. Po projetí obcí Kouty přijedete k rybníku, u kterého uvidíte hotel Luna.
 • Autem od Brna je cesta ještě snazší. Sjeďte z D1 na 81. kilometru a jeďte na Ledeč nad Sázavou. Hned za obcí Kamenná Lhota u rybníka a fotbalového hřiště odbočte doprava na Kouty a pokračujte rovně. Po projetí obcí Kouty přijedete k rybníku, u kterého již uvidíte hotel Luna.
 • Pro nalezení ideální trasy odkudkoliv z České republiky doporučujeme využít plánovač trasy či si náš hotel nastavit ve Vaší GPS navigaci (pozor, jen, ať vyhledáte ty „naše Kouty“ u Ledče nad Sázavou v okrese Havlíčkův Brod.
 • Veřejná doprava Přímo před hotelem LUNA je autobusová zastávka „Kouty, Stavoservis, IPS“. Spojení doporučujeme vyhledat v IDOSu. Nedaří-li se Vám nalézt optimální spoj, můžete hledat i variantu do Ledče nad Sázavou (cca 8 km) či Světlé nad Sázavou (cca 14 km) či Humpolce (cca 15 km) a odtamtud jet taxíkem. Pro velké akce lze objednat i soukromý autobus na sjednaný čas.

Kontaktní formulář


  Předem děkujeme za Vaši zprávu.


  Provozovatelem Konferečního hotelu LUNA je UNI, Hotel Luna, s.r.o., Slezská 2127/13, Praha 2, IČ: 27175146,
  zapsaná v OR u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 102021.

  Chcete pro nás pracovat?