Konferenční místnost Havlíčkův Brod je netradičním školícím prostorem díky baru, který je jeho součástí a částečně ukrajuje využitelný prostor z celkových 60 m2. Proto často bývá využíván jako odpočinková místnost či prostor pro podávání cofeebreaků k akcím konaným v jiné části našeho konferenčního centra. Do konferenční místnosti Havlíčkův Brod je přístup přes konferenční halu Vysočina.

Kapacita konferenční místnosti Havlíčkův Brod

Nejčastější uspořádáníKapacita
Divadlo54
Škola31
Ženeva (tvar „O“)30
Tvar U – jen po obvodu23

Uvedené kapacity konferenční místnosti Havlíčkův Brod jsou uvedeny jako maximální. Pro plné pohodlí účastníků doporučujeme je nevyužívat v plném rozsahu. Kromě více prostoru pro každého pak lze do místnosti umístit stoly pro samoobslužný odběr nápojů v průběhu akce apod.

Vybavení konferenčního sálu Havlíčkův Brod

  • flipchart
  • rychlý internet – bezdrátová Wifi síť (2,4 i 5 GHz pro větší stabilitu a rychlost) i zásuvky pro internet přes kabel; navíc s možností dalšího dodatečného navýšení rychlosti pro zvláště náročné klienty
  • klimatizace
  • vlastní bar s výčepem
  • prostor pro podávání coffeebreaků včetně lednice s nápoji a automatem na horké nápoje
  • navíc můžeme zajistit dataprojektor, notebook, přenosné promítací plátno, ozvučení s mikrofony a další výbavu podle Vaší poptávky

Další informace o konferenční místnosti

Konferenční místnost Havlíčkův Brod má zastínitelná okna, díky čemuž lze zajistit přirozené větrání bez nutnosti spouštění klimatizace, což řada účastníků akcí preferuje. Klimatizace je však samozřejmě také k dispozici.

Podlaha konferenční haly je tvořena dlaždicemi, což je výhodné např. pro některé teambuildingové aktivity apod.

Rozestavení konferenčního nábytku přizpůsobíme Vašim potřebám, též můžeme konferenční místnost vyklidit.

Fotogalerie