Vstupní prostor (tzv. foyer) konferenčního centra Vysočina nabízí kromě přímého přístupu zvenku i možnost prezentace rozměrných produktů. Je zde možnost přímého vjezdu osobního automobilu (vnitřní prostor vjezdových dveří 2,1×2,1 m). Při umístění automobilu či jiného předmětu doprostřed místnosti je na 70 m2 dostatek prostoru pro několik desítek osob sledujících prezentaci přednášejícího. Konferenční hotel LUNA je v širokém okolí – uprostřed ČR na Vysočině a navíc nedaleko D1 – jediným hotelem s možností vjezdu osobního automobilu do konferenčních prostor.

Samozřejmě nabízíme i možnost ozvučení, a to mj. i prostřednictvím bezdrátového mikrofonu či stále oblíbenějšího náhlavního mikroportu, který pro prezentaci uvolní obě ruce, protože není nutné držet mikrofon.

Možnost vjezdu autem do sálu je koncipována pouze pro osobní automobily, pro nákladní automobily můžeme nabídnout možnost jejich zaparkování na hotelovém parkovišti či před vchodem do hotelu, kde se pak prezentace odehrává venku.

Vybavení foyer konferenčního centra

  • možnost prezentace rozměrných produktů, včetně osobních automobilů
  • flipchart
  • rychlý internet – bezdrátová Wifi síť (2,4 i 5 GHz pro větší stabilitu a rychlost), navíc s možností dalšího dodatečného navýšení rychlosti pro zvlášť náročné klienty
  • denní světlo
  • klimatizace
  • navíc můžeme zajistit dataprojektor, promítací plátno , ozvučení se stolním i bezdrátovými mikrofony (běžný do ruky, či náhlavní mikroport) a další výbavení podle Vašich potřeb

Fotogalerie