Ceník firemních akcí a akční balíčky

Každá hromadná akce je trochu jiná a podle požadavků klienta a termínu zpracováváme vždy samostatnou nabídku. Pro Vaši lepší představu Vám zde představujeme balíček, ze kterého je možné pro většinu akcí vycházet.


Firemní akce s ubytováním a cateringem

Jen za 1499 Kč vč. 10% DPH na účastníka získáte:

  • ubytování se snídaní na jednu noc (jednolůžkové obsazení za příplatek),
  • 2x coffeebreak s neomezenými nápoji (vody, kávy, čaje) a sladkým či slaným občerstvením,
  • 1x servírovaná večeře s nealko nápojem,
  • 1x oběd s nealko nápojem,
  • možnost úhrady vybraných sportovních a wellness aktivit Multisport kartou,
  • navíc získáte i jednu konferenční místnost odpovídající velikosti vč. vybavení (flipchart, dataprojektor, plátno, příp. ozvučení) na jeden den (či dva půldny), Wi-Fiparkování v ceně zdarma.

Last minute konferenční prostory mezi Prahou a Brnem zdarma

Pořádáte setkání v následujících sedmi dnech? Ať už jde o akci na poslední chvíli, nebo máte problém s dříve domluvenou lokalitou, kontaktujte nás. Díky velkému množství sálů a salonků je velká pravděpodobnost, že Vám dokážeme vyjít vstříc.

Abychom Vás zbavili stresu, získáte při využití našich dalších služeb pronájem konferenčních prostor zdarma. Věříme, že když vyzkoušíte naše služby, příště už budete akci rezervovat rovnou u nás a v klidu:-).

Nezapomeňte ve své poptávce uplatnit tuto last minute nabídku konferenčních prostor na Vysočině zdarma uvedením kódu #LASTMINUTEKONF#.


Firemní akce s ubytováním na Vysočině levně

Máte omezený rozpočet a potřebujete uspořádat firemní akci za mimořádně výhodných podmínek? Získejte slevu 75 % na pronájem konferenčních prostor a ještě 25 % na ubytování. Uspořádejte svou dvoudenní akci z neděle do pondělí – podobně jako při noci z pátku na sobotu jde o kombinaci jednoho volného a jednoho pracovního dne. I přes postupně rostoucí zájem není tato kombinace ještě tolik vytížená.

Nezapomeňte ve své poptávce uplatnit tuto mimořádnou slevu na firemní akce s ubytováním na noc z neděle na pondělí uvedením kódu #SLEVANEDELE#.