Budete se účastnit teambuildingu, konference či jiného eventu v hotelu LUNA? Náš hotelový resort nabízí mnoho možností zábavy, ubytování i stravování, ale vždy záleží na tom, co organizátor eventu objedná. Všechny důležité informace pro účast na firemní akci vám zajisté poskytne její organizátor. My tudíž můžeme poskytnout spíše obecné praktické informace, které však platí univerzálně téměř při každém eventu.

Zároveň nepřehlédněte naši speciální bonusovou nabídku na konci, jako poděkování za Vaši účast na firemní akci v hotelu LUNA!

Doprava na firemní akci v hotelu LUNA

KONTAKTYKouty 77, 584 01 Kouty (u Ledče nad Sázavou v okresu Havlíčkův Brod
telefon: 569 738 800, 733 182 105
PARKOVÁNÍHlavní parkoviště se nachází pod hotelem vedle kurtů, kde je u rybníka i hlavní vstup do hotelu. Alternativně lze zaparkovat na vedlejších parkovištích či podél příjezdových cest nad hotelem, kde je i vedlejší vchod k recepci přes zahrádku restaurace. Na hlavním parkovišti je nabíječka elektromobilů – pro její využití kontaktujte recepci.
NAVIGACEDo navigace zadávejte Konferenční hotel Luna či hotel Luna. U adresy pozor na větší počet obcí jménem Kouty v ČR (hotel Luna je u Ledče nad Sázavou v okresu Havlíčkův Brod). GPS souřadnice jsou GPS: 49°38’18″N; 15°17’57″E či 49.638N, 15.3E.
D1 OD PRAHYDálnici D1 opusťte exitem 66 a jeďte na Ledeč nad Sázavou. Přejedete most nad Želivkou s nádherným výhledem. Asi 1 km před Ledčí zahněte doprava na Jihlavu. Ještě před první obcí odbočte u fotbalového hřiště a rybníka doleva na Kouty a pokračujte rovně. Po projetí obcí Kouty uvidíte na u rybníka hotel Luna.
D1 OD BRNASjeďte z D1 na 81. kilometru a jeďte na Ledeč nad Sázavou. Hned za obcí Kamenná Lhota u rybníka a fotbalového hřiště odbočte doprava na Kouty a pokračujte rovně. Po projetí obcí Kouty přijedete k rybníku, u kterého již uvidíte hotel Luna.
VEŘEJNÁ DOPRAVAPřímo před hotelem je autobusová zastávka „Kouty, Stavoservis, IPS“. Spojení doporučujeme vyhledat v IDOSu. Nedaří-li se Vám nalézt optimální spoj, můžete hledat i variantu do Ledče nad Sázavou (cca 8 km) či Světlé nad Sázavou (cca 14 km) či Humpolce (cca 15 km) a odtamtud jet taxíkem. Pro velké akce lze objednat i soukromý autobus na sjednaný čas.
TAXILedeč nad Sázavou (Taxi Herman 736 763 340), Světlá nad Sázavou (Taxi Světlá 608 861 414, Taxi Jarka 799 502 641, Taxi Dvořák 775 899 555, Taxi Tonda 605 739 281)

Co nezapomenout před cestou na event do LUNY?

CO S SEBOU?Hotel LUNA nabízí řadu možností aktivit a bude záležet jen na akci a Vašich zájmech. Budete-li chtít využít bazén, nezapomeňte plavky. Na multifunkční kurty je třeba mít vhodnou sportovní obuv s čistou podrážkou a případně raketu, kterou si lze na recepci vypůjčit. Na procházky po okolí a po lesích doporučujeme také přivézt vhodné boty.
POZDNÍ PŘÍJEZDBudete-li přijíždět po 20. hodině, je třeba domluvit se předem telefonicky na recepci na detailech ubytování.

Praktické informace pro účast na firemní akci

KLÍČ = ÚČETOrganizátor obvykle určí nápoje na společný účet. Vše ostatní si můžete v restauraci objednávat ukázáním svého klíče. Každý pokoj má tolik klíčů a barev, kolik je tam lůžek, proto pozor, ať si klíče nevyměníte. Stav svého účtu můžete ověřit v restauraci či kdykoliv online. Před oodjezdem nezapomeňte prosím uhradit svou útratu. V případě ztráty klíče neprodleně kontaktujte obsluhu i kvůli zablokování objednávání na Váš účet.
INTERNETV hotelu je volně přístupná wifi síť LUNA. Za drobný poplatek si můžete nechat wifi síť zrychlit. Připojit se lze i kabelem přes síť LAN.
CHECK-INUbytování je možné standardně od 15 hodin, ale děláme maximum pro to, abyste se mohli ubytovat třeba ideálně při příjezdu či nejpozději v čase oběda. Při dopoledním příjezdu doporučujeme si ponechat věci v autě a domluvit se na recepci na čase ubytování.
CHECK-OUTPokoje prosím uvolněte do 9 hodin, abychom mohli i dalším hostům umožnit brzké ubytování. Případné pozdější vyklizení pokoje je nutné v návaznosti na aktuální provozní podmínky domluvit na recepci.
JEDNOLŮŽKAPokud máte organizátorem objednaný vícelůžkový pokoj a preferovali byste být na pokoji sami, zeptejte se při příjezdu na recepci. Pokud to obsazenost umožní, za poplatek můžete mít na spaní svůj klid.
WELLNESSWellness hotelu Luna s vířivkou, finskou saunou, parní saunou a infrakabinou je dostupný na objednání konkrétní procedury, přičemž sauny se nahřívají cca 30 minut. Ve wellness jsou k dispozici prostěradla. Oblečení je možné si nechat v šatnách bazénu.
WELLNESS SETNa recepci si můžete za poplatek zapůjčit župan a jednorázové pantofle, abyste mohli již do wellnessu jít příjemně naladěni.
BAZÉNVnitřní bazén s protiproudem si nesmíte nechat ujít. Standardně je kvůli udržování teploty zakrytý plachtou, ale stačí přijít v provozních hodinách 8-20 a obratem Vám ho otevřeme. Budete-li chtít bazén využít ráno před osmou hodinou, je třeba se domluvit večer předem na recepci. Před bazénem je k dispozici pánská a dámská šatna se skříňkami (klíčky jsou na recepci), kde se prosíme vždy osprchujte.
MAZLÍČCITišší malí pejsci a další domácí mazlíčci jsou v hotelu Luna vítáni. Podmínkou je samozřejmě souhlas spolubydlícího či připlacení za jednolůžkové obsazení pokoje. Kontaktujte recepci hotelu.
KOUŘENÍVnitřní prostory hotelu jsou nekuřácké. Ke kouření můžete využít řadu venkovních míst vybavených popelníky upevněnými na stěnách. Při kouření na pokoji je nutné uhradit poplatek za speciální čištění 750 Kč a v případě spuštění požárního poplachu čidlem na pokoji 5000 Kč za marný výjezd jednotky hasičů.

Bonusy pro účastníky firemní akce na LUNĚ

NOC NAVÍCZačíná Vaše akce v brzkém dopoledni, ale neradi vstáváte? Přijeďte o den dříve a buďte v pohodě. Zatímco ostatní budou ráno brzy vyjíždět, vy si přispíte a ještě si užijete bohatou snídani na terase. Na akci budete v nejlepší náladě ze všech :-). Samozřejmě to lze i otočit a po konci náročné akce zůstat déle a zrelaxovat se!
Stačí když se ozvete na poslední chvíli recepci (max 3 dny předem), zda je toto prodloužení možné. Při uvedení kódu #NOCNAVIC# získáte skvělou slevu na tento pobyt!
DRAHÁ POLOVIČKAÚčastníte se firemní akce, ale zároveň víte, že byste chtěli příjemný čas v přírodě na hotelu LUNA prožít i se svými nejbližšími? Ideální jsou k tomu akce na konci či začátku týdne, které přímo svádí k prodloužení přes víkend.
Stačí když se ozvete na poslední chvíli recepci (max 3 dny předem), zda je volno. Při uvedení kódu #DRAHAPOLOVICKA# získáte skvělou slevu na tento pobyt pro oba!