Pobyty na Vysočině

Konferenční hotel LUNA je vyhledávanou destinací pro individuální pobyty zejména kvůli nádhernému prostředí, ve kterém se nachází a řadě možností, které jeho areál nabízí.

Hotelové pokoje nabízí nádherný výhled na rybník nebo do lesa, který na většině pokojů můžete vychutnávat z balkonu či terásky. Všechny pokoje samozřejmě disponují vlastním sociálním zařízením.

Většina pokojů na hotelu je dvoulůžkových, na některých pokojích je možnost umístění přistýlky či dětské postýlky. Nabízíme i však několik pokojů vhodných pro rodiny či úzké přátele – čtyřlůžkové apartmány skládající se ze dvou pokojů se samostatným sociálním zařízením, rodinné čtyřlůžkové a pětilůžkové pokoje.

V celém hotelu je základní internet přes Wifi zdarma (v pokojích je možné i pevné připojení přes kabel), k dispozici je i internetový koutek. Parkování na hotelovém parkovišti je k dispozici zdarma.

Pokoje mají samostatné postele, které je možné srazit k sobě. S ohledem na naše zaměření na firemní akce nejsou jednotlivé pokoje vybavené televizí. To nejdůležitější např. sportovní zápasy vám však samozřejmě neunikne a můžete je sledovat na restauračním salonku.

Kromě ubytování na hotelu nabízíme též možnost cenově výhodných pobytů v Celková kapacita tedy je až 67 pokojů o maximálně 179 lůžkách včetně přistýlek. Další hosty můžeme ubytovat ve spolupracujícím hotelu v dochozí vzdálenosti či v našich retro chatkách dle nabídky níže).

O čistotu našeho prádla se starají s láskou a péčí pracovníci sociálního podniku Pradlenka Barborka z nedaleké Ledče nad Sázavou, proto je vždy tak krásně voňavé.

Po seznámení se s naším ceníkem raději hned Vaši akce nezávazně poptejte, aby Vám preferovaný termín neobsadil někdo rychlejší.