Pobyty na Vysočině

Konferenční hotel LUNA je vyhledávanou destinací pro individuální pobyty zejména díky nádhernému prostředí, ve kterém se nachází a řadě možností v hotelovém areálu.

Rezervace pobytu     Akční balíčky

Hotelové pokoje nabízí nádherný výhled na rybník nebo do lesa, který na většině pokojů můžete vychutnat z balkonu či terásky. Všechny pokoje samozřejmě disponují vlastním sociálním zařízením s fénem.

Většina pokojů na hotelu je dvoulůžkových, na některých pokojích je možnost umístění přistýlky či dětské postýlky. Nabízíme i však několik čtyřlůžkových apartmánů skládajících se ze dvou pokojů se samostatným sociálním zařízením i rodinné čtyřlůžkové a pětilůžkové pokoje.

V celém hotelu je základní internet přes Wifi zdarma (v pokojích je možné i pevné připojení přes kabel). Parkování na hotelovém parkovišti je zdarma.

Pokoje mají samostatné postele, které je možné srazit k sobě. S ohledem na naše zaměření na firemní akce nejsou jednotlivé pokoje vybavené televizí. To nejdůležitější např. sportovní zápasy vám však samozřejmě neunikne a můžete je sledovat na restauračním salonku.

Kromě ubytování na hotelu nabízíme též možnost cenově výhodných pobytů v nedalekých chatkách u vody.

O čistotu našeho prádla se starají s láskou a péčí pracovníci sociálního podniku Pradlenka Barborka z nedaleké Ledče nad Sázavou, proto je vždy tak krásně voňavé a pečlivě nažehlené.

Neváhejte, a Váš preferovaný pobyt ihned zarezervujte, nebo si vyberte z akčních balíčků, aby Vám preferovaný termín neobsadil někdo rychlejší.

Fotogalerie