Ať dáváte přednost běžkám nebo sjezdovkám, můžete si sněhovou nadílku v resortu Luna na Vysočině skvěle užít. Hotel Luna se nachází na úpatí vrchu Melechov, který se v poměrně rovinatém okolí tyčí do výše 715 m, což z něj dělá nejvyšší horu okresu Havlíčkův Brod.

Běžkařské tratě od hotelu

Přímo u hotelu Luna začíná a končí hned několik běžkařských tras dlouhých od 6 do 18 km – můžete si tedy vybrat podle své fyzičky a chuti, nebo délku postupně prodlužovat.

Běžkařská trasa 6 kmTrasa 9 kmTrasa 18 km

Sjezdovky u hotelu

Dáváte-li přednost sjezdovkám na úpatí vrchu Melechov jen několik minut pěšky od hotelu Luna naleznete sjezdovku s vlekem za velmi příznivé ceny. Sjezdovka s délkou 300 m, šířkou 30 m a převýšením cca 60 m je strojově upravována. V přilehlé lyžařské chatě se nabízí i možnost občerstvení.
Sjezdovku provozuje Lyžařský klub Ledeč. Více informací o provozu naleznete na www.lkledec.cz.

Pokud v průběhu pobytu uvítáte změnu, je možné přejet autem do Světlé nad Sázavou, kde se nachází větší lyžařské středisko Ski clubu Kadlečák se zasněžováním včetně dětského vleku – ideální pro děti. Více informací naleznete na www.skikadlecak.cz.

AKTIVITY A ZÁBAVA UVNITŘ
RestauraceWellness centrum s bazénemBatmobilVirtuální střelnicePidigolfDalší
VENKOVNÍ AKTIVITY
Discgolf/fotbalgolf/parkgolfKurtyLUNAparkRybařeníTuristika a cykloturistikaBěhGPSLyžeOkolíDesítky dalších

POKOJE A CENY     AKČNÍ BALÍČKY

Individuální rezervace

🛌 Pokoje a ceny

🐣 Velikonoce 2024

🌞 Wellness pobyty

Výhody přímé rezervace u nás:

💰 Nejnižší cena, 🏊‍♂️ vstup do bazénu, negarantované výhody: 👍 upgrade na lepší pokoj, 🕐brzký check-in a 🕚pozdní check-out