Kromě krytého bazénu s protiproudem, virtuální střelnice a batmobilu si v hotelu LUNA můžete užít mnohem více zábavy, i když počasí neumožní vyrazit ven. Záleží jen na Vás, co preferujete.

Dětský koutek: spousta hraček v dětském koutku zabaví děti a rodiče mohou zaslouženě relaxovat.

Kulečník, fotbálek a šipky: Ke klasickým vnitřním hrám patří kulečník, fotbálek a šipky. U nás si je můžete vychutnat dosytosti.

Ping-pong: Hned tři stoly na stolní tenis včetně potřebného vybavení zajistí, že se na Vás zaručeně dostane a Vy se budete moci protáhnout.

Stolní hry: V nabídce máme mnoho stolních her, které zajistí skvělou zábavu pro malé i velké; nudit se tak určitě nebudete.

PUKEC, nemysli a střílej!: Zábavná hra na rychlost a postřeh! Nemyslete a co nejrychleji nastřílejte všechny své dřevěné puky pomocí „katapultovací“ gumičky skrz branku na pole soupeře a vyhrajte. Možno hrát uvnitř i venku. Podívejte se na videoukázku.

Cornhole: Strefte se pytlíky naplněnými kukuřicí do otvoru na desce, vzdálené cca 8 metrů od vás! Uvidíte, že to nemusí být vůbec lehké, jak by se na první pohled mohlo zdát. Možno hrát uvnitř i venku. Podívejte se na videoukázku.

Spin Ladder Golf (žebříkový golf): Házení páru kuliček na provázku (bolas) na žebřík, jehož jednotlivé příčky jsou různě obodované. Možno hrát uvnitř i venku. Podívejte se na videoukázku.

XXL-Šachy: Šachy nejsou vždy jen pro dva. Nabízíme i variantu dva až pro čtyři hráče (můžou hrát individuálně či v teamech po dvou), která získává mimořádnou dynamiku a je tak velmi atraktivní i na sledování. Díky umístění pod krytou terasou jsou šachy napůl vnitřní aktivitou. Pokud chcete mít představu, jak se tyto šachy hrají, podívejte se na videoukázku.

LUNA-Pong: Jak rychle se strefíte pingpongovým míčkem do všech kelímků soupeře? Když se kelímky naplní pivem či jiným drinkem, je možné jejich obsah po každém úspěšném hodu vypít (případně jejich „hygienickou“ alternativu). Pro bližší představu o pravidlech této zábavné hry se podívejte na videoukázku.

Televize: Samozřejmě můžete sledovat i své oblíbené pořady. Televizi na pokojích nabízí přes 30 kanálů. Na prémiových pokojích můžete využít na smart televizích youtube. Pokud máte v oblibě netflix, můžete se k němu také přihlásit.

AKTIVITY A ZÁBAVA UVNITŘ
RestauraceWellness centrum s bazénemBatmobilVirtuální střelnicePidigolfDalší
VENKOVNÍ AKTIVITY
Discgolf/fotbalgolf/parkgolfKurtyLUNAparkRybařeníTuristika a cykloturistikaBěhGPSLyžeOkolíDesítky dalších

POKOJE A CENY     AKČNÍ BALÍČKY