Další interiérové aktivity

Kromě krytého bazénu s protiproudem, virtuální střelnice a batmobilu si v hotelu LUNA můžete užít mnohem více zábavy, i když počasí neumožní vyrazit ven. Záleží jen na Vás, co preferujete.

Dětský koutek: spousta hraček v dětském koutku zabaví děti a rodiče mohou zaslouženě relaxovat.

Kulečník, fotbálek a šipky: Ke klasickým vnitřním hrám patří kulečník, fotbálek a šipky. U nás si je můžete vychutnat dosytosti.

Ping-pong: Hned tři stoly na stolní tenis včetně potřebného vybavení zajistí, že se na Vás zaručeně dostane a Vy se budete moci protáhnout.

Stolní hry: v nabídce máme mnoho stolních her, které zajistí skvělou zábavu pro malé i velké; nudit se tak určitě nebudete.

XXL-Šachy: Šachy nejsou vždy jen pro dva. Nabízíme i variantu dva až pro čtyři hráče (můžou hrát individuálně či v teamech po dvou), která získává mimořádnou dynamiku a je tak velmi atraktivní i na sledování. Díky umístění pod krytou terasou jsou šachy napůl vnitřní aktivitou.

Televize: Samozřejmě můžete sledovat i své oblíbené pořady. Televizi na pokojích nabízí přes 30 kanálů. Na prémiových pokojích můžete využít na smart televizích youtube. Pokud máte v oblibě netflix, můžete se k němu také přihlásit.

AKTIVITY A ZÁBAVA UVNITŘ
RestauraceWellness centrum s bazénemBatmobilVirtuální střelnicePidigolfDalší
VENKOVNÍ AKTIVITY
Discgolf/fotbalgolf/parkgolfKurtyLUNAparkRybařeníTuristika a cykloturistikaBěhGPSLyžeOkolíDesítky dalších

POKOJE A CENY     AKČNÍ BALÍČKY