Dovolená na Vysočině v Resortu LUNA

Relax a wellness pobyty uprostřed nádherné přírody

Hotel resort LUNA i přes svou specializaci na konferencefiremní akce má co nabídnout i individuálním návštěvníkům. Vzhledem ke skvělému zázemí a své poloze uprostřed neporušené přírody je hotel Luna oblíbený i pro rekreační, nejčastěji víkendové pobyty či welness pobyty. Díky své poloze na konci Posázaví a začátku Vysočiny a umístění nedaleko D1 mezi Prahou a Brnem je snadno dostupný.

Náš region patří k těm málo zasaženým koronavirem. A sami děláme mnoho opatření pro Vaši bezpečnost. Opusťte velká města a přijeďte do přírody.

Užijte si u nás pobyt v hotelových pokojích, ať už samostatně či v rámci výhodného balíčku.

POKOJE A CENY     AKČNÍ BALÍČKY

Skvělá zábava v hotelovém areálu

Hotelové wellness centrum zahrnuje krytý bazén s protiproudem, saunami a vířivkou.

Multifunkční kurty s umělým povrchem pro tenis, nohejbal či volejbal. Díky kvalitnímu osvícení je možné hrát i večer.

Devítijamkové hřiště na multigolf, což je lákavá kombinace discgolfu, fotbalgolfu a parkgolfu – zábavných sportů pro každého. Pokud ho znáte, tak našemu hřišti neodoláte a pokud ještě ne, tak je nejvyšší čas se s ním seznámit.

Volný čas lze trávit venku v nádherné krajině v okolí hotelu formou procházek, či projížděk na kole (vaše kolo můžete umístit do uzamčené kolárny či můžeme kolo zapůjčit), popř. vodními radovánkami (plavání, na lodičkách či dalšími) na přilehlém rybníku.

Hotelový rybník Homole slibuje i řadu zajímavých úlovků při rybaření.

Hodnocení našich hostů

Setkání spolužáků ve středu republiky

V loňském roce se ve vašem hotelu uskutečnilo setkání spolužáků, kteří se učili v … Letos bychom chtěli tento sraz opakovat. Proto se na Vás obracím se žádostí zda by bylo možné uskutečnit naše setkání u Vás v hotelu, kde se nám všem moc líbilo.

Božena P.

Prázdninový pobyt

Hezký hotel v krásném, klidném prostředí.Pokoje čisté, mnoho aktivit pro využití volného času.Bohaté snídaně.Krásná okolní příroda + báječný klid. Ubytování v hotelu LUNA doporučuji!

Pavel M.

Víkendový wellness pobyt

Chtěla bych Vám tímto velmi poděkovat za skvělý pobyt v hotelu Luna. Navštívily jsme Vás se sestrou minulý víkend 21.-23.2. na wellness pobytu. Věřte, že jste první hotel, kam píši osobně své díky.
Velmi si ceníme nadstandardního vybavení jak pokojů, tak samotného hotelu. Wellness zóna je velmi příjemná a vybavení je výborné. Dále také doplňující aktivity jako kulečník nebo stolní tenis byly velmi milým překvapením. To vše vsazené v přírodě je skvělá kombinace pro dokonalý odpočinek.
Dovoluji si vyzdvihnout milé a velice příjemné chování personálu. Vždy nám vyšli vstříc s jakoukoliv prosbou a neméně skvělá byla kuchyně a opravdu výborné jídlo. Zvláště nás oslnila paní E., která byla absolutně úchvatná, profesionální a přitom velice milá a vstřícná ke všem hostům, svou práci odvádí neskutečně, a díky ní jsme se opravdu cítily jako v bavlnce. Prosím vzkažte toto naše upřímné díky za vše nejen jí ale i celému personálu, který se o nás tak skvěle staral.
Přejeme Vám mnoho spokojených klientů a úspěchů do budoucna.
Lucie B.

Silvestrovský pobyt

Vedle příjemného silvestrovského pobytu oceňujeme a děkujeme za zaslání dámské šály, zapomenuté při odjezdu 3.1.2020. Taková pozornost není všude běžná a byl to pro nás potěšující novoroční dárek.

Luboš F.

Wellness víkend

Byly jsme moc spokojené, líbilo se nám ubytování, stravování i wellness, personál byl velmi příjemný a vstřícný a moc Vám za vše děkujeme. Těšíme se, že si pobyt u Vás příští rok opět zopakujeme.
Romana P.

Rybářský víkend na hotelovém rybníku

Chcel by som sa Vám veľmi poďakovať za služby u Vás v hoteli.

Miroslav B.

Spokojenost s pobytem

Ráda bych touto cestou přispěla referencí:
Byla jsem velmi spokojena s celým ubytováním. Hotel se nachází v krásném prostředí, výborná kuchyně s velmi ochotným kuchařem. Personál příjemný, pokoje i celý interiér hotelu velmi čistý. Velmi doporučuji.

Gabriela B.

Víkendový pobyt

Chtěla bych poděkovat všemu personálu hotelu Luna za krásný a ochotný přístup při našem pobytu ve Vašem hotelu. Určitě se do Vašeho hotelu vrátíme.

Monika N.

Příjemný pobyt

Perfektní obsluha, vše hrozně milé a příjemné, pokud někdy bude čas a chuť, určitě bych přijel znovu.

Jiří T.

Dámský relaxační víkend

Byly jsme velmi spokojené, hlavně s ochotou personálu i s paní masérkou.

Petra H.

Dovolená na Vysočině

Rádi bychom touto cestou poděkovali zaměstnancům hotelu Luna za velmi kvalitní služby, profesionální a přátelský přístup. Vážíme si jejich ochoty a snahy nám pobyt v období od 9. 9. – 11. 9. 2020 zpříjemnit svou péčí a snahou o naši spokojenost. Velice se nám u Vás líbilo a určitě se k vám rádi vrátíme. Děkujeme a přejeme Vám i Vašim zaměstnancům hodně zdraví a mnoho spokojených klientů.

Radomíra a Milan H.

Velice atraktivní okolí: Prohlédněte si prosím našeho průvodce, ve kterém je podrobně popsáno okolí hotelu včetně popisu nejznámějších památek, galerií, muzeí a informačních center, spojených s turistikou a sportovním vyžitím. Mezi často navštěvovaná a atraktivní místa v okolí patří například hrad Lipnice nad Sázavou nebo vyhlášené sklářské město Světlá nad Sázavou.

Pro přírodněji založené hosty můžeme doporučit ubytování v čtyřlůžkových chatičkách v nádherném zákoutí mezi lesem a rybníkem za skvělou cenu.

POKOJE A CENY     AKČNÍ BALÍČKY

Fotogalerie

POKOJE A CENY     AKČNÍ BALÍČKY