Dovolená na Vysočině v Resortu LUNA

Relax a wellness pobyty uprostřed nádherné přírody

Hotel resort LUNA i přes svou specializaci na konference a firemní akce má co nabídnout i individuálním návštěvníkům. Vzhledem ke skvělému zázemí a své poloze uprostřed neporušené přírody je hotel Luna oblíbený i pro rekreační, nejčastěji víkendové pobyty či welness pobyty.

Užijte si u nás pobyt v hotelových pokojích, ať už samostatně či v rámci výhodného balíčku.

Skvělá zábava v hotelovém areálu

Hotelové wellness centrum zahrnuje krytý bazén s protiproudem, saunami a vířivkou.

Multifunkční kurty s umělým povrchem pro tenis, nohejbal či volejbal. Díky kvalitnímu osvícení je možné hrát i večer.

Devítijamkové hřiště na discgolf, což je jednoduchý a přitom zábavný sport pro každého. Pokud ho znáte, tak našemu hřišti neodoláte a pokud ještě ne, tak je nejvyšší čas se s ním seznámit.

Volný čas lze trávit venku v nádherné krajině v okolí hotelu formou procházek, či projížděk na kole (vaše kolo můžete umístit do uzamčené kolárny či můžeme kolo zapůjčit), popř. vodními radovánkami (plavání, na zapůjčených lodičkách či dalšími) na přilehlém rybníku.

Dalšími službami, které zpříjemňují pobyt, jsou půjčovna horských kol, loďek a dalších sportovních potřeb např. pro stolní tenis. Pro aktivní odpočinek je často využíváno i naše wellness centrum s krytým bazénem.

Hotelový rybník Homole slibuje při rybaření řadu zajímavých úlovků.

Spokojenost s pobytem

Dobrý den, ráda bych touto cestou přispěla referencí:
Byla jsem velmi spokojena s celým ubytováním. Hotel se nachází v krásném prostředí, výborná kuchyně s velmi ochotným kuchařem. Personál příjemný, pokoje i celý interiér hotelu velmi čistý. Velmi doporučuji.

Gabriela B.

Rybářský víkend

V květnu loňského roku jsme byli u Vás asi na týden ubytováni v chatičkách a rybařili jsme na přilehlém rybníku. Byli jsme velice spokojeni a letos v květnu bychom chtěli opět přijet.

Ladislav Z.

Oddechový pobyt

Na den přesně po roce bychom k Vám zase rádi přijeli.

Milan O.

Sportovně-relaxační víkend

Dobrý den, chci poslat poděkování za výborné služby které nám poskytl Hotel Luna při našem sportovně-relaxačním víkendu. Já i mé klientky jsme byly moc spokojené s ubytováním, službami, s výborným stravováním i s celkovou péčí. Ještě jednou děkuji a těším se na další setkání.

Majka Š., cvičitelka

Setkání spolužáků ve středu republiky

V loňském roce se ve vašem hotelu uskutečnilo setkání spolužáků, kteří se učili v … Letos bychom chtěli tento sraz opakovat. Proto se na Vás obracím se žádostí zda by bylo možné uskutečnit naše setkání u Vás v hotelu, kde se nám všem moc líbilo.

Božena P.

Teambuilding pro fotbalový team

Již jsme u vás byli 3x a pokaždé se nám tam líbilo, tak se po roce opět ptám na možnost uspořádání našeho teambuildingu ve vašem areálu 🙂

Pavel K., přední fotbalový klub

Velice atraktivní okolí: Prohlédněte si prosím našeho průvodce, ve kterém je podrobně popsáno okolí hotelu včetně popisu nejznámějších památek, galerií, muzeí a informačních center, spojených s turistikou a sportovním vyžitím. Mezi často navštěvovaná a atraktivní místa v okolí patří například hrad Lipnice nad Sázavou nebo vyhlášené sklářské město Světlá nad Sázavou.

Pro přírodněji založené hosty můžeme doporučit ubytování v čtyřlůžkových chatičkách v nádherném zákoutí mezi lesem a rybníkem za skvělou cenu.

Fotogalerie